Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 25-08-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania ITA-UNION me qender ne Tirane , e njohur per tregetimin e produkteve ushqimore kryesisht  me origjine  nga BE , kerkon te punesoje: Agjent Shitje / marje porosish per zonen e Tiranes.

Kualifikimet

Aplikantet kerkohen te plotesojne kriteret si me poshte:

  • Te njohin mire zonen e Tiranes , kryesisht supermarketet;
  • Te kene eksperience ne fushen e shitjeve , vleresohet eksperienca ne produktet ushqimore;
  • Te kene disponibilitet te plote, te bashkepunojne ne grup per plotesimin e objektivave te kompanise dhe te kete leje drejtimi( patente).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0692026718 dhe dergoni CV tuaj ne adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ITA-UNION SHPK

Jemi nje kompani qe shperndan kryesisht produkte ushqimore me nje game te gjere produktesh .

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr Siri Kodra Blloku magazinave
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 42316252
  • Mobile: 0694048510

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë