Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 22-08-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

IVA Elektronik , kompani me  eksperience shume vjecare ne fushen inxhinierike, tregtimin dhe mirembajtjen  e pajisjeve dhe software-ve fiskale, kerkon te punesoje: Agjent ne Departamentin e Shitjes

Detyrat

  • Te ofroje asistence per shitjet nepermjet telefonit:
  • Te njoh dhe pervetesoje produktet sipas specifikave te tyre:
  • Te pershtase komunikimin sipas tipologjive te klienteve dhe nevojave te tyre ;
  • Te ndjek ankesat e klienteve deri ne zgjidhjen e tyre.

Kualifikimet

  • Te kete perfunduar arsimin e larte , preferohet Ekonomik dega menaxhim/marketing;
  • Te kete njohuri ne perdorimin e  paketes MS Office;
  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese;
  • Eksperiencat e ngjashme perbejne avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV ne adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


IVA Elektronik

IVA Elektronik, kompani me eksperience shumevjecare ne fushen inxhinierike, tregtimin dhe mirembajtjen e pajisjeve dhe software-ve fiskale,

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë