Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81882

Agjent Merchandise

Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Operacional

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Avantgard Sh.p.k shpall vendin vakant per Agjent Merchandise

Me qellim:

 • Monitorimi i vendosjes se produkteve ne pikat e shitjes.
 • Sistemimi i tyre ne rastin e problematikave.
 • Plotesimi i mungesave te stokut ne cdo pike shitje te vizituar dhe krijimi i raportimeve perkatese.

 


Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite

 • Krijimi i strategjise se merchandising dhe planifikimi i takimeve.
 • Analizimi dhe kategorizimi i cdo klienti (bazuar ne shitje, pozicionimi I produkteve, marredhenie etj).
 • Planifikon sasine e nevojshme per stock per cdo klient si edhe krijon nje raport te pergjithshem bazuar ne situaten e hasur.
 • Bashkepunon me cdo klient per te negociuar rreth sasise, vendosjes dhe porosive te produkteve.
 • Maksimizon interesin mbi produktet duke garantuar pozicionimin e tyre ne rafte/stenda me qellim rritjen e shitjeve.
 • Monitoron levizjet e cdo produkti, mbledh te dhena per ndryshime (paketim/cmime/ etj) per cdo klient ose konkurent qe ndeshet ne terren.
 • Nderton marredhenie profesionale me cdo klient (pike shitjeje) dhe kujdeset per imazhin e produktit.
 • Perditesohet vazhdimisht me portofolin e kompanise dhe prezanton produktet/ofertat e reja sipas strategjise se pergjithshme te kompanise.
 • Raporton ne kohe reale (dhe periodike) te dhenat e mbledhura per cdo klient si dhe delegon problematikat e hasura ne terren.
 • Ndihmon/merr pjese ne eventet e organizuara nga kompania sipas kerkeses se parashtruar.

Kualifikimet

 • Eksperienca te meparshme ne merchandising perbejne avantazh.
 • I/e afte per pune individuale (planifikim dhe zbatim i strategjive).
 • Aftesi komunikimi dhe negociomi te mira.
 • Aftesi prezantuese lidhur me produktet/kompanine rreth pikave te forta dhe perfitimeve.
 • I/e gatshem per udhetime jashte Tiranes (ne rrethet kryesore ku ndodhen klientet).
 • Patente klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AVANTGARD

Import, eksport, tregtim te produkteve parafarmaceutike dhe aparatura laboratorike.