Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77907

Agjent Imobiliar

Tirane, Shqipëri 12-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-06-2023

---

---


Përshkrimi

Agjencia immobiliare “Alfa Information” është në kërkim të një Agjenti/e Immobiliar që të përmbushë kriteret e mëposhtme:

  • Të jetë njohës i gjuhës angleze;
  • Të ketë aftësi të mira në komunikim;
  • Të ketë vullnet dhe dëshirë për të mësuar mbi fushën e pasurive të paluajtshme;
  • Të realizojë prezantimin e pasurive dhe të menaxhojë portofolin e klientëve të rinj dhe atyre ekzistues;

 

Agjencia ofron shpërblim konkurrues në treg dhe kushte shumë të mira pune.

Të interesuarit ftohen të aplikojnë duke dërguar CV e tyre në adresën e emalit [email protected] 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Alfa Information

Agjensia Imobiliare “Alfa Information” ka experience shume vjecare ne tregun e shit-blerjeve dhe qerave ne Shqiperi. Ajo u hap per here te pare ne vitin 2011 ne Tirane me dy zyra:

Zyra 1. Te Sheshi Willson
Zyra 2. Te ura Vasil Shantos.

Gjate gjithe ketyre viteve agjensia ka operuar dhe vazhdon te operoje ne tere Shqiperine sidomos ne kryeqytet, Tirane dhe ne qytet bregdetare si Durres, Vlore, Sarande, Lezhe etj.
Agjensia merret me te gjitha llojet e pasurive te patundshme: Troje, Apartamente, Vila, Zyra, Dyqane, Magazina etj si per shitje ashtu edhe per qera. Gjithashtu bashkpunon prej vitesh me firma te ndryshme ndertimi si : …..

Jetegjatesia e biznesit ka treguar se prioriteti yne eshte Klienti, plotesimi I nevojave te tij. Besimi dhe profesionalizmi jane obligimi yne.


INFORMACIONE KONTAKTI