Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 11-10-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Udhëtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

U40 Travel&Fun per konsolidimin e sherbimeve te saj kerkon agjent udhetimi me experience. 

Pershkrimi: 

Ne kete pozicion do ti ofroni klienteve support te plote lidhur me udhetimet e tyre. 

 

 

 

 

Detyrat

Agjentia duhet te jete ne gjendje te ofroje sherbimi dhe asistence klientit: 

 • Ofrim I plote I supportit lidhur me udhetimit. 
 • Kerkimin e itenerareve dhe organizimin e sherbimeve te udhtimit dhe akomodimit ne te gjithe boten.
 • Rezervimin e tyre me programet e agjencise dhe ato publike si booking.com apo nga linjat ajrore. 
 • Pergjigje e pyetjeve, dhenia e informacionit, edukimi I klienteve me destinacionet dhe udhetimet. 
 • Zgjidhja e problemeve te papriturave qe mund te dalin gjate proceseve te punes. 

Kualifikimet

Kriteret: 

 • Njohuri te shkelqyera te gjeografise boterore te turizmit, destinacioneve te preferuara dhe “To do” ne keto destinacione.
 • Njohuri ne perdorimin e programeve te rezervimit.
 • Njohuri te pergjitshme perdorimit te kompjuterit dhe te paketave office. 
 • Njohuri professionale ne marredheniet me klientet dhe me partneret. 
 • Passion per udhetimet dhe deshire per te kapur obiektivat. 
 • Aftesi negocuese dhe bindese te klienteve

Ne per ju: 

 • Rroge kompetitive + bonuse ne baze te performances.
 • Ambient te relaxuar dhe pa presion.
 • Mundesi per te mesuar me tej dhe zhvilluar aftesite profesionale dhe passionin per udhetimet.
 • Indipendence dhe pavaresi per te punuar sipas deshires.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne: 

[email protected]

+355692174967

+355692486188

U40 Travel & Fun

U40 Travel & Fun

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".