Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91645

Sherbim Klienti

Tirane, Shqipëri 23-07-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Shërbim Klienti Outbound

Kohë e plote

---

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

23-07-2024


Përshkrimi

Ulysses Enterprises, kompania e vetme e licensuar per te ofruar sherbimet e kompanive globale courrier FedEx dhe TNT per Shqiperine per arsye te rritjeve te kapaciteteve dhe burimeve njerezore kerkon te punesoje 2 punonjese me kohe te plote per sherbimin ndaj klientit.


Kualifikimet

Kriteret qe duhet te permbushe kandidatia jane:

  • Arsim i Larte.
  • Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup.
  • Te kete njohuri shume te mira ne perdorimin e kompiuterit dhe paketen office.
  • Te kete experience te meparshme ne nje  pozicion te ngjashem. 
  • Te zoteroj detyrimisht gjuhen Angleze, cdo gjuhe e huaj tjeter do perbente avantazh.
  • Te kete aftesi per te punuar nen presion dhe me afate te percaktuara. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Jeni te mirepritur te dergoni aplikimet tuaja ne adresen e meposhtme : [email protected]

Ne aplikim ju lutem vendosni subjektin:Aplikim "Sherbim Klienti"

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Ulysses Enterprises

Ulysses Enterprises Ulysses Enterprises, kompania e vetme e licensuar per te ofruar sherbimet e kompanive globale courrier FedEx dhe TNT per Shqiperine


INFORMACIONE KONTAKTI