Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91644

Asistent Finance

Tirane, Shqipëri 23-07-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Asistent Finance

Kohë e plote

---

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

23-07-2024


Përshkrimi

Ulysses Enterprises, kompania e vetme e licensuar per te ofruar sherbimet e kompanive globale courrier FedEx dhe TNT per Shqiperine kerkon te punesoje punonjes/e me kohe te plote per Asistent Finance .


Kualifikimet

Kriteret qe duhet te permbushe kandidati/ja jane:

  • Arsim i Larte dega e Finances / administrim Biznes.
  • Te kete njohuri shume te mira ne perdorimin e kompiuterit dhe paketen office.
  • Te jete i komunikueshem dhe i/e afte te punoje ne grup.
  • Te zoteroje gjuhen Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Jeni te mirepritur te dergoni aplikimet tuaja ne adresen e meposhtme : [email protected]

Ne aplikim ju lutem vendosni subjektin: Aplikim "Asistent/e Finance "

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Ulysses Enterprises

Ulysses Enterprises Ulysses Enterprises, kompania e vetme e licensuar per te ofruar sherbimet e kompanive globale courrier FedEx dhe TNT per Shqiperine


INFORMACIONE KONTAKTI