Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91586

Analist Kredie/Dega Kamez

Kamëz, Shqipëri 22-07-2024 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Analist Kredie

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

22-07-2024

---

---


Përshkrimi

Vend vakant pune: Analist Kredie/Dega Kamez

MiA finance është institucioni më i ri i mikrokredisë në Shqipëri. MiA është trendi më i ri i kredisë Mikro, Agro dhe Kredisë Personale. Krijuar nga eksperienca e një grupi profesionistësh, sjell praktikën më të mirë të kreditimit në sektorin e mikrokredisë shqiptare. Ejani dhe ju, bëhuni pjesë e këtij ekipi.

Ne jemi në kërkim të:
Pozicioni: Analist Kredie
Vendndodhja: Kamez
Mosha e preferuar: 24-40 vjec

Kualifikimet: Diplomë universitare në profilin Ekonomik, Financë-Bankë.

Eksperienca pune: Te kete eksperience  bankare / institucione financiare 2-3 vjecare, etj.

Vlerësohen vecanërisht:

  • Aftësi shumë të mira në komunikim dhe bashkëpunim në grup;
  • Aftësi shumë të mira organizative;
  • Person energjik dhe me vetëmotivim të lartë në punë;
  • Aftësi shumë të mira ndërpersonale;
  • Preferohet të ketë licencë për drejtim automjeti.

Eja bashkohu edhe ti në ekipin MiA, mos hezito të aplikosh duke dërguar CV-në në adresën: [email protected] Numër telefoni: +355 67 44 44 114

Afati: 28 dite


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Mia Finance shpk

Mia Finance shpk