Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91584

Manaxher Supermarketi

Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Tjetër

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

Supermarketi BioJu, pjesë e Grupit Kadiu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore.

Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit.

Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar. Për partnerët tanë ne jemi një partner korrekt dhe i ndershëm në biznes.

Aktualisht kompania jonë në zgjerim, po kërkon të punësojë punonjës në pozicionin Asistent/e Menaxher marketi.
Përmbledhje e Pozicionit: Asistent Menaxheri i marketit është përgjegjës për administrimin e përditshmërisë së marketit në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë dhe është pike kontakti/përfaqësimi i supermarketit në mungese të menaxherit.


Detyrat

 • Menaxhon, koordinon dhe kontrollon te gjitha operacionet ne supermarket ne perputhje me procedurat.
 • Menaxhon dhe koordinon stafin e supermarketit.
 • Asiston ne kontrollimin e mallit te sjelle nga furnitoret.
 • Kontrollon treguesit e performances se marketit dhe te stafit ne varesi.
 • Propozon ne bashkepunim me Departamentin e Burimeve Njerezore promovimin, largimin ose nderrimin e stafit.
 • Rekomandon permiresimin e operacioneve te retailit.
 • Gjate aktiviteteve operacionale verifikon etiketat ne kokat e rafteve/koshave per produktet e zgjedhura.
 • Kujdeset per kontrollin e Cash -it ne supermarket sipas procedurave perkatese.
 • Koordinon marredheniet midis stafit te tij dhe departamenteve te vecanta te kompanise.
 • Kontrollon etiketat e cmimeve te produkteve ne supermarket. 
 • Percjell ankesat e klienteve tek menaxheret/furnitoret perkates persa i takon produkteve dhe sherbimit. 
 • Ndjek procedurat sipas departamentit te blerjeve mbi produkte te caktuara.    

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar arsimin e larte. 
 • Te dije te perdori programin Financa 5. 
 • Te kete njohuri te mira te programeve baze kompiuterike. 
 • Te kete mbi 3 vite eksperience te meparshme pune. 
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane. 
 • Te jete banues ne Tirane. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.bioju.al


JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group e specializuar ne sektorin ushqimor. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.


INFORMACIONE KONTAKTI