Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91578

Kamarier/e Dhermi

Vlore, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Kamarier

Kohë e plote

---

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

Augustus Hotel ne Dhermi kerkon te punesoj: Kamarier/e (me eksperience ose pa eksperience).


Detyrat

 • Shërbimi i klienteles së barit apo restorantit.

Kualifikimet

 • Me ose pa eksperience.
 • Te dije te perdore makinerine e ekspresit.
 • Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.
 • Perparesi kane individiet qe zoterojne nje gjuhe te huaj Anglisht.
 • Te jene e te përkushtuar gjate orarit te punes.
 • Të karakterizohen nga pergjegjshmeria dhe korrektësia gjate orarit te punes.
 • Mosha 18-36 vjec

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Paga 650 Euro (pa eksperience) - 750 Euro (me eksperience)+siguracione.
 • Kushte te mira pune.
 • Akomodim dhe ushqim i perfshire.

Ju lutem dergoni CV tuaj: [email protected] ose kontaktoni ne nr: 0672872485


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Augustus Hotel

Augustus Hotel