Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91572

Punëtor/e Fabrike

Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Fabrike

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

22-07-2024

---

---


Përshkrimi

JU-AR PLAST Shpk kerkon te punesoje; Punetor/e Fabrike

Kushtet;

  • Te jene te afte per pune
  • Te punojne ne grup

Orari

  • 6:00 -  16:00

Paga 74500

Adresa; Vaqarr

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel; +355693788444


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Ju-Ar Plast Sh.p.k

Ju – Ar Plast Sh.P.K i ka fillimet e saj tregtare që prej vitit 1995, me pikënisje në qytetin e Tiranës.
Veprimtaria e saj prodhuese nis në vitin 2014 nën emrin ” Ju – Ar Plast ” si një biznes i vogël familjar. Shumë shpejt falë një angazhimi serioz në vitin 2016 arriti të zgjeronte biznesin me një shumëllojshmëri te gjerë produktesh për ambalazhimin plastik duke garantuar cilësi dhe cmime konkuruese në treg.
Serioziteti, profesionalizmi dhe korrektësia në punë solli që sot të renditen si një ndër kompanitë më të mëdha në Shqipëri, për aktivitetin prodhues dhe tregtues kryesisht të qeseve plastike biodegraduese.
Eksperienca e fituar gjatë këtyre viteve, teknologjitë e reja dhe të avancuara të futura në treg kanë bërë të mundur që Ju – Ar Plast Sh.P.K të plotësoj kërkesat e konsumatorëve të tregut vendas dhe jashtë saj.