Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91562

Financiere

Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

Kompania TIMAK ka zënë vendin e saj ndër kompanitë lidere të makinerive dhe superstrukturave në Shqipëri që nga viti 2016. TIMAK ofron shërbime me kualitet të lartë në më shumë se 16 shtete.

TIMAK është i fokusuar në prodhim, konvertim dhe montim të konstruksioneve metalike dhe plastike të automjeteve të ndryshme, si p.sh. autoambulanca, zjarrfikëse, kamion pastrimi, mjete për mirëmbajtje dimërore dhe verore, makina të ujërave të zeza, batipal, mjete të lëvizsshme dhe mjete të tjera të ngjashme.

Krijimi i TIMAK ka ardhur si një nismë për rritjen e produkteve "Made in Albania" dhe me synimin që këto produkte të dominojnë tregun vendas me një cilësi maksimale. Gjithashtu një pjesë e rëndësishme e misionit të TIMAK është të krijojë mundësi dhe të mbështesë gratë në fushat e industrisë që janë të dominuara nga burrat.


Detyrat

 • Mbajtja e fluksit te parave dhe menaxhimi regjistrave te parave në mënyrë efikase. 
 • Regjistrimi shitjeve, blerjeve, arkëtimet në para dhe transaksionet bankare në Financë 5. 
 • Regjistrimi importeve në Financa 5 dhe fiskalizimi importeve në platformën Selfcare. 
 • Asistence ne llogaritjen e pagave, qirasë dhe shpenzimeve të lidhura me projektin. 
 • Trajtimi dokumentacioneve dhe ruajtja skedarëve te klientit dhe furnizuesit, si dhe të dhënat e punonjësve. 
 • Te kete komunikim me  magazinen per rakordimin e kartelave te artikujve.
 • Te plotesoje dokumentacionin ekonomik per pjesemarrje ne procedura te ndryshme tenderimi.
 • Njohja e programit DEV-pos është një plus.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Kontabilitet.
 • Të ketë eksperience pune si financiere minimalisht 2  vjet.
 • Të njohë shumë mirë programin e Finances 5.0 & Paketen office.
 • Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
 • Të bashkëpunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat.
 • Te jetë etike në marëdhenie me kolegë.
 • Njohuri te DEV-pos opsionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
TIMAK

Timak shpk është një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri, e cila po prodhon dhe eksporton produkte Made in Albania. Timak shpk ofron mundësi për zhvillimin e të rinjve dhe përshtatjen e tyre në tregun e punës duke filluar bashkëpunimin me shkollat profesionale si dhe bashkëpunon me profesionistë të fushës duke krijuar mundësi për avancimin në karrierë. Timak shpk punon me projekte kombëtare dhe ndërkombëtare.


INFORMACIONE KONTAKTI