Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91561

Shitese Elektroshtepiake Pogradec

Pogradec, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Përfaqësues Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

GoTech kerkon te punesoje Shites ne Pogradec. 


Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:

 •  Te komunikoje dhe sherbeje klienteve sipas standarteve te kompanise
 • Te realizoje objektivin mujor individual dhe ne grup te shitjeve duke arritur ne menyre te vazhdueshme objektivat e vendosura nga departamenti i shitjeve;
 • Pergjegjes per mirembajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve ne sektorin e tij;
 • Te kete njohuri dhe te monitoroje stokun e produkteve ne sektorin e tij;
 • Te menaxhoje ankesat dhe komentet e klienteve sipas standarteve te kompanise;
 • Te ndjeke dhe te zbatoje procedurat e shitjes;
 • Te informoje klientin lidhur me cmimet e produktit dhe menyren e mundshme te pageses;
 • Te informoje klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara dhe demostron apo shpjegon përdorimin dhe funksionimin e produktit për shitje;
 • Keshillon klientin per perdorimin dhe kujdesin lidhur me produktin perkates
 • Komunikon ne menyre profesionale me klientet dhe koleget;
 • Sigurohet qe klientet te marrin nje sherbim te shpejte dhe  cilesor;
 • Punëdhënësi mund t’i caktojë punëmarrësit edhe detyra të tjera,  të bazuar në nevojat e kompanisë;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Nr.Tel: +355697775007

Email : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.gotech.al


Go Tech Electronics

GoTech Electronics, është pjesë e Duka Group e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “Hotpoint-Ariston”, ‘’Candy’’ dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve .

Nga viti 2009, GoTech është prezent me 23 dyqane ne te gjithe vendin. Aktualisht gjendemi ne Tirane, Durres, Lezhe, Puke, Peshkopi, Kukes, Pogradec, Korce, Lushnje, Elbasan, Kavaje, Shkoder, Lac, Fier, Fushe-Kruje, Belsh, Bushat . Gjithashtu mbulon qe nga viti 1995 e deri me sot, tregun e shumices ne te gjithe vendin, duke i dhene mundesine te gjithe Shqipetareve te perfitojne nga cilesia e produkteve qe GoTech tregton.

Gjatë viteve të fundit, me krijimin e kompanisë GoTech Electronics, aktiviteti i saj është zgjeruar me produkte të linjave më prestigjoze, marka të reja dhe shumë cilësore si: Hyundai, Samsung, Hotpoint Ariston, Indesit, Candy, Ariston, Elica, Sharp, Samsung, Philips,  Adler, Hoover, ETA, Russell Hobbs, Hoover, Remington, Rowenta, Tefal etj.

Qëllimi:Është ti shërbejmë klientit në mënyrë të kulturuar, profesionale dhe të shpejtë. Kjo do të realizohet dhe nëpërmjet zgjerimit të rrjetit të dyqaneve GoTech Electronics në të gjithë Shqipërinë, duke bërë kështu të mundur lidhjen më të ngushtë me konsumatorin final.


INFORMACIONE KONTAKTI