Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91556

Inxhinier Zbatimi

Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

22-07-2024

29-07-2024

1


Përshkrimi

RS CONSTRUCTION & ENGINEERING është një kompani e fokusuar kryesisht në zhvillimin, menaxhimin, projektimin dhe zbatimin e projekteve private dhe publike në industrinë e ndërtimit kerkon te punesoje: Inxhinier Zbatimi per qytetit e Durresit dhe Vlores.

E orientuar nga vizioni i drejtuesve të saj me përvojë dhe menaxherëve të linjës, kompania synon të ofrojë mundësitë më të mira të punësimit.


Detyrat

 • Hartimin dhe ndjekjen e grafikut te punimeve sipas projektit dhe planit te organizimit.
 • Perpilimin dhe kontrollin e te gjithe dokumentacionit tekniko ligjor ne objekt si: ditar objekti, proces-verbale, libreza masash, situacione, akte piketimi e kontrolli etj;
 • Kontrollin e cilesise dhe ceshtjet e sigurise ne kantier, si dhe sigurohet se te gjitha rregullat po zbatohen sipas rregullores te menaxhimit te cilesise dhe sigurimit teknik, si dhe ligjeve ne fuqi;
 • Aprovimin e materialeve qe implementohen ne kantier;
 • Sigurimin e zbatimit te punimeve ne perputhje me politiken e menaxhimit te cilesise te kompanise;
 • Marjen ne dorezim te punimeve te zbatimit, kryerjen e inspektimeve te rregullta;
 • Pergatitjen e "snagging list" ose te punimeve me mangesi ose te paperfunduara si pjese e procesit te kolaudimit;
 • Zbatimin me rigorozitet te kontratave te sipermarrjes;
 • Zbatimin me rigorozitet i rregullave teknike dhe kodit te veshjes;
 • Organizimin dhe koordinimin me stafin pergjegjes (teknik, brigadier, hidraulik,  elektriçist, topograf) per punime te ndryshme ne kantier;
 • Kordinimin e programit te punes midis kontraktoreve, aty ku puna e tyre nderthuret ne faza te caktuara;
 • Evidentimin e nevojave per materiale dhe mire administrimin e tyre, te makinerive dhe te fuqise punetore;
 • Pergatitjen e raporte ditore, javore me problematika dhe ecurine perkatese;
 • Detyra te tjera qe i ngarkohen nga menaxheri i linjes.

Kualifikimet

 • Te zoteroje diplome universiteti ne Inxhineri Ndertimi;
 • Te kete eksperience pune jo me pak se 2 vjet;
 • Aftesi shume te mira menaxhuese, organizative, planifikuese, projektuese dhe komunikuese;
 • Aftesi per te lexuar, analizuar dhe shpjeguar projektet, korrespondecat e biznesit, kontrata, procedurat dhe manualet teknike;
 • Aftesi per te menaxhuar projekte dhe kontrata te ndryshme specifike qe perfshihen ne projekte ndertimi;
 • Aftesi per te prezantuar ne menyre sa me efikase problematikat, komunikim i shkelqyer me goje dhe me shkrim, pregatitje raportesh etj;
 • Njohuri shume te mira te gjuhes angleze (njohja e nje gjuhe tjeter te komunitetit europian do te perbente avantazh);
 • Te kete iniciative dhe fleksibilitet lidhur me orarin e punes;
 • Principet dhe praktikat ne perdorimin e programeve kompjuterike (CAD, EXCEL, MS-PROJECT).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutemi të dërgoni CV-në tuaj përpara datës: 24.07.2024 [email protected] përmes adresës së emailit.  

 Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të rreptë sipas ligjit nr. 9887 të vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
RS CONSTRUCTION & ENGINEERING

RS CONSTRUCTION & ENGINEERING është një kompani e themeluar rishtazi, e fokusuar kryesisht në zhvillimin, menaxhimin, projektimin dhe zbatimin e projekteve private dhe publike në industrinë e ndërtimit. E orientuar nga vizioni i drejtuesve të saj me përvojë dhe menaxherëve të linjës, kompania synon të ofrojë mundësitë më të mira të punësimit.