Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91552

Ekonomiste/Financier Elbasan

Elbasan, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Ekonomist

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

Thermalite është pjesë e kompanisë Rruga Ura Asfaltim Nr 2 Sh.a dhe operon në tregun e materialeve termoizoluese (EPS; XPS, ETIKS, ETAG) për më shumë se 10 vjet në tregun Shqipëtar dhe atë nderkombëtar, në partneritet me kompani të Bashkimit Europian. Thermalite zotëron Standartin ISO 9001-2008 për menaxhimin e cilësisë si dhe ofron të gjithë gamën e produkteve dhe nën- produkteve termoizoluese që janë të çertifikuara sipas standarteve bashkohore Europiane, EN 13164. Duke investuar ne inovacion dhe kërkim, Thermalite zotëron linja prodhimi të një teknologjie të përparuar duke iu pershtatur të gjithë kushteve të Bashkimit Europian. Objektivi i Thermalite është të ofrojë zgjidhjet më të mira për izolim me standarte, materiale cilësore të testuara në laborator duke ju siguruar klienteve; cilësi, asistencë teknike dhe çmime konkurruese. Me teknikët e specializuar në fushën e ndërtimit, Thermalite siguron termoizolimin e të gjithë ndërtesës tuaj në kohë rekord, me standard të lartë dhe çmim konkurrues në treg.


Detyrat

  • Te kete perfunduar Arsimin e larte ne Fakultetin Ekonomik.
  • Te njohe shume mire programin Financa 5.
  • Te kete experience pune ne fushe.
  • Te kete njohuri shume te mira te parimeve te Kontabilitetit , legjislacioni  Tatimor dhe Doganor ( perben avantazh).
  • Te njohe mire magazinen.
  • Njohuri shume te mira te dokumentacionit financiar dhe legjislacionit në fuqi si dhe paketes  Microsoft Office.
  • Aftesi shumë të mira komunikuese dhe ndërveprimi me të tjerët.
  • Te kete perkushtim maksiml gjate orarit te punes.
  • Kushte shume te mira pune.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike: [email protected] ose mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit +355 68 450 7944


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.thermalite.eu


Thermalite

Thermalite është pjesë e kompanisë Rruga Ura Asfaltim Nr 2 Sh.a dhe operon në tregun e materialeve termoizoluese (EPS; XPS, ETIKS, ETAG) për më shumë se 10 vjet në tregun Shqipëtar dhe atë nderkombëtar, në partneritet me kompani të Bashkimit Europian. Thermalite zotëron Standartin ISO 9001-2008 për menaxhimin e cilësisë si dhe ofron të gjithë gamën e produkteve dhe nën- produkteve termoizoluese që janë të çertifikuara sipas standarteve bashkohore Europiane, EN 13164. Duke investuar ne inovacion dhe kërkim, Thermalite zotëron linja prodhimi të një teknologjie të përparuar duke iu pershtatur të gjithë kushteve të Bashkimit Europian. Objektivi i Thermalite është të ofrojë zgjidhjet më të mira për izolim me standarte, materiale cilësore të testuara në laborator duke ju siguruar klienteve; cilësi, asistencë teknike dhe çmime konkurruese. Me teknikët e specializuar në fushën e ndërtimit, Thermalite siguron termoizolimin e të gjithë ndërtesës tuaj në kohë rekord, me standard të lartë dhe çmim konkurrues në treg.


INFORMACIONE KONTAKTI