Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91551

Menaxher/e Key Account Durres

Durres, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

Hari Lena GROUP ka nje eksperiencë 30 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore dhe industriale.Kompania eshte ne kerkim te stafit te ri dhe energjik ne fushen e shitjes dhe manaxhimit.

Pozicioni: Menaxher/e Key Account ( Durres )

Qellimi i Pozicionit: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon. Roli kryesor i Menaxherit Key Account është të mbajë dhe zgjerojë klientët kryesorë.


Detyrat

 • Promovon produktet e kompanise ,ben marrjen e porosive dhe i ndjek deri ne ekzekutim;
 • Miremban komunikimin dhe mardheniet me pikat e shitjeve duke vizituar ato shpesh here;
 • Rregjistron te dhenat per porosite dhe shitjet;
 • Kerkimi i tregut, dergim i ofertave tek kliente potenciale dhe hapja e pikave te reja te shitjes;
 • Pergatit planin mujore dhe vjetor te Shitjeve;
 • Raporton tek Drejtuesi i Shitjeve.

Kualifikimet

 • Eksperience me shume se 5 vjet ne fushen e shitjes dhe manaxhimit.
 • Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
 • Aftesi te mira organizimi dhe te punes ne grup.
 • Aftesi per te sjelle rezultate te shpejta dhe pozitive.
 • Njohuri te mira te paketes office dhe programe te tjera.
 • Te zoteroje patente te klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar i ftojme te aplikojne duke derguar CV dhe dokumenta shtese ne adresen e e-mailit : [email protected] duke shenuar tek subject " Menaxher/e Key Account - Durres"

Numer kontakti: +355 69 20 67023

 • Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.harilenagroup.com


Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.


INFORMACIONE KONTAKTI