Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91548

Llogaritare magazinash

Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

ROYAL sh,p.k kerkon te punesoje  "Llogaritare Magazinash".


Detyrat

  • Mbajtja e llogarise se magazinave;
  • Ndjekja e levizjeve (hyrje dalje), te magazinave;
  • Kryerja e inventarit fizik dhe krahasim me inv,kontabel;
  • Mbajtja e kartelave te debitoreve.

Kualifikimet

  • I interesuari/ra te kete diplome bachelor, e preferuar per ekonomist.
  • Te kete experience pune ne vende pune te ngjashme.
  • Te kete njohuri kompjuterike, ne excel, word, ne mbajtje llogari.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
  • Paga per pozicion e kenaqshme

Te interesuarit te dergojne cv /kerkese per pune ne adresen e emailit : [email protected] ose te kontaktojne ne nurmin : 0674551015 (nga ora 17:00 -19:00)

Adresa : Autostrada Tirane- Durres  km 6, rruge dytesore.

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Royal shpk

ROYAL sh,p.k Kompani  lider prej me shume se 25 vite ne tregun Shqipëtar cila ushtron aktivitetin e saj  në fushën e importit, shpërndarjes dhe  tregëtimit te produkteve ushqimore si dhe produkte te ngrira, sjell për konsumatorin markat me cilësine më të mirë të produkteve të distributorëve më të suksesshën në tregun Europian.

Me një staf të konsoliduar dhe profesional i dedikohemi qëllimit për të përmbushur nevojat e klientëve tanë në të gjithë rajonin.


INFORMACIONE KONTAKTI