Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91539

Sanitare Durres

Durres, Shqipëri 19-07-2024 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Pastrimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

19-07-2024

---

---


Përshkrimi

Hireus kërkon të punësoje Sanitare në Durrës.
Nëse je duke kërkuar një mundësi punësimi afatgjatë, të ftojmë të aplikosh!


Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Përgjegjëse për pastërtinë e restorantit, duke përfshirë larjen e dyerve, dritareve, dhe sipërfaqeve të tjera;
 • Pastron dhe dezinfekton tualetet e restorantit;
 • Pastron dhe dezinfekton zonat e gatimit dhe pajisjeve të kuzhinës;
 • Monitoron dhe mban inventarin e produkteve të pastrimit;
 • Siguron që të gjitha pajisjet dhe produktet e nevojshme janë në dispozicion;
 • Siguron që të gjitha rregullat dhe standardet e higjienës janë të përmbushura.

Kualifikimet

 • Të ketë eksperiencë të mëparshme pune;
 • Aftësi të mira komunikimi;
 • Fleksibilitet për të punuar në punën me turne;
 • Aftësi për të punuar me shpejtësi dhe efikasitet në një ambient të ngarkuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë:

 • Ambjent të këndshëm pune dhe ekip bashkëpunues;
 • Pagë konkurruese dhe bonuse në bazë të performance;

Për më shumë detaje mbi pozicionin vakant dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose na kontaktoni në numrin tel: 0697010787


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HIREUS

Hireus shpk