Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91503

Menaxher ne Departamentin e Mirembajtjes

Tirane, Shqipëri 19-07-2024 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

19-07-2024

---

---


Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqiperi, i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kerkon të punesoje:

Menaxher ne Departamentin e Mirembajtjes

Qellimi i Pozicionit: Udheheq stafin e Mirembajtjes ne perputhje me rregullat dhe politikat e kompanise.

 


Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesit:

 • Udheheq punen, punonjesit e Mirembajtjes ne perputhje me te gjitha rregullat dhe procedurat ne fuqi;
 • Garanton nivel te larte performance ne departament dhe permbushje te objektivave brenda afateve te caktuara;
 • Garanton riparimin e defekteve te ndryshme brenda afateve te miratuara;
 • Eshte pergjegjes per mirembajtjen e sistemeve te instaluara si dhe anes konstruktive te godines;
 • Inspekton ne menyre periodike pronen dhe synon ti paraprije zgjidhjes se problemeve para se ato te shfaqen;
 • Perfshihet ne procesin e intervistimit dhe te perzgjedhjes per kandidatet te cilet aplikojne per plotesimin e vendeve vakante per departamentin perkates;
 • Bashkepunon me punonjesit per te krijuar nje ambjent harmonik pune.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:

Edukimi: Te kete diploma Universitare, preferohet Inxhinieria Elektrike.

Aftesite:

 • Aftesi te drejtoje dhe motivoje nje grup;
 • Aftesi shume te mira teknike;
 • Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup;
 • Te kete aftesi ne zgjidhjen e problemeve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni dokumentet e poshtë përmendura:

CV te detajuar ose kontakt ne 069 60 82318.
Me e-mail: [email protected].

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international” s.a. * “Teqja” l.t.d * “Global construction” s.a * TNT Albania * Spartan security & Spartan security systems * Radmail * Albanian company of general services * Reno Albania l.t.d and the new projects as Fashion Avenue & Mercato Italia. Megatek project cost more than 40 millions of Euro and is built on a private ground of 150.000m2. Only Megatek occupies more than 62.000m2: 14.000m2 retail area, 10.000 wholesale area, 2.100 restaurant and banks, 2.600 offices and the rest parking facilities. Over 380 Megatek employees and 150 others outsourced, work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries., work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries


INFORMACIONE KONTAKTI