Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91464

Specialist/e Shitjesh

Tirane, Shqipëri 18-07-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-07-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqëria Tirana Cash & Carry, me seli në Prush, Tiranë, e cila operon suksesshëm në fushën e Distribucionit në më shumë se 25 vite,kërkon të punësojë Specialist/e Shitjesh.


Detyrat

  • Ka detyrë kryesore të shesi sa më shumë produkte ekskluzive të magazines, t’i shpërndajë ato në sa më shumë markete dhe sa më shumë kode të ndryshme.
  • Garanton porosi të vazhdueshme malli për punëtorët në magazinë që ata të realizojnë planin e faturim.
  • Ka për detyrë të mbajë marrëdhënie të mira me klientët, të dijë çdo shqetësim të tyre në lidhje me magazinën dhe të kërkojë që të zgjidhen të gjitha duke u impenjuar vetë dhe duke informuar deri tek administratori.
  • Bën shpërndarjen në kohë të produkteve të reja apo promocionale sipas njoftimit paraprak nga blerësit duke përshtatur marketin me artikullin.

Kualifikimet

  • Të ketë mbaruar arsim të lartë.
  • Të ketë eksperiencë në shitje.
  • Të jetë i/e komunikueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të na dergojnë email ne adresen tone elektronike: [email protected]
Adresa jone: Prush, Gropaj, Tiranë.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tirana Cash & Carry shpk

Food & beverage
Të njohur për cilësinë, të dashur në shije!
Kompani që tregëton produkte ushqimore me shumicë për Market, Bar, Hotel, Restorant


INFORMACIONE KONTAKTI