Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91438

Inxhinier Dizajni

Tirane, Shqipëri 17-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-07-2024

20-06-2024

---


Përshkrimi

Jemi ne kerkim per Inxhinier Dizajni.


Detyrat

 • Projektimi dhe zhvillimi i dizajneve të fasadave për ndërtime të ndryshme, duke përfshirë hotele, zyra, qendra tregtare, dhe ndërtime të tjera të komerciale dhe të banimit.
 • Krijimi i skicave dhe modelet 3D për të përshkruar konceptet dhe zgjidhjet dizajnuese për fasadat.
 • Bashkëpunimi me ekipet e inxhinierëve të tjerë, arkitektët, dhe zhvilluesit për të siguruar që dizajni i fasadës të plotësojë specifikat e projektit dhe të përmbushë standardet e sigurisë dhe të performancës.
 • Përdorimi i teknologjisë së avancuar dhe software-ve të specializuara për të modeluar, analizuar, dhe optimizuar dizajnin e fasadave.
 • Përgatitja e dokumentacionit teknik dhe vizual për të paraqitur projektet në klientë, autoritetet zbatuese dhe ekipet e ndërtimit.
 • Përcaktimi i materialeve të përdorura për konstruksionin e fasadave duke marrë parasysh performancën, estetikën, dhe qëndrueshmërinë.
 • Menaxhimi i kohës dhe burimeve për të siguruar që projektet të përfundojnë brenda afateve dhe buxhetit të caktuar.

 


Kualifikimet

 • Titulli universitar në Inxhinieri Civile, Arkitektonike, apo fushë të ngjashme.
 • Përvojë pune në dizajnimin e fasadave ose fusha të ngjashme të inxhinierisë për një periudhë të caktuar të kohës.
 • Aftësi të shkëlqyera të komunikimit dhe bashkëpunimit me ekipet e ndryshme.
 • Përvojë në përdorimin e software-ve të specializuara për dizajnin dhe modelimin e fasadave (p.sh., AutoCAD, Revit, Rhino, etj.).
 • Njohuri të thella të materialeve të përdorura për fasadat, si dhe të teknologjive të fundit në fushën e inxhinierisë së fasadave.
 • Aftësi analitike dhe zgjidhjet kreative për të adresuar sfidat teknike në dizajnin e fasadave.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni nje CV me subjekt Inxhinier Dizajni ne adresen tone te email e mailit: [email protected] ose ne numrin e telefonit 0697035498


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.partner.al


Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI