Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91429

Arkitekt Projektues per Showroom

Tirane, Shqipëri 17-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-07-2024

20-06-2024

---


Përshkrimi

Jemi duke kerkuar per Arkitekte ne Showroom te merren me projektim. 


Detyrat

  • Projektim dhe Krijim: Zhvillimi i ideve kreative dhe dizajneve inovative për showroom-e që reflektojnë brendin dhe vizionin e kompanisë.
  • Vizualizime dhe Prezantime: Përgatitja e vizualizimeve 3D, renderimeve dhe prezantimeve për të ilustruar konceptet e dizajnit.
  • Dokumentacion Teknik: Krijimi i planeve arkitektonike, skicave teknike dhe specifikimeve të detajuara për realizimin e projekteve.
  • Koordinimi me Ekipin: Bashkëpunimi me inxhinierët, menaxherët e projekteve dhe furnizuesit për të siguruar që projekti të realizohet në përputhje me standardet teknike dhe estetike.
  • Monitorimi i Projekteve: Mbikëqyrja e realizimit të projekteve për të siguruar që gjithçka të zhvillohet sipas planit dhe në përputhje me buxhetin dhe afatet kohore.

 


Kualifikimet

  • Edukimi: Diplomë universitare në Arkitekturë ose në një fushë të ngjashme.
  • Përvoja: Minimumi 3-5 vjet përvojë në projektim arkitektonik, preferohet përvoja në dizajnimin e showroom-eve ose hapësirave tregtare.
  • Aftësitë Teknike: Aftësi të shkëlqyera në përdorimin e softuerëve të projektimit si AutoCAD, Revit, SketchUp, dhe programe për vizualizime 3D (p.sh., 3ds Max, V-Ray).
  • Aftësitë Kreative: Shkathtësi në zhvillimin e ideve kreative dhe inovative për dizajn.
  • Komunikimi: Aftësi të forta komunikimi dhe bashkëpunimi, me aftësinë për të prezantuar dhe mbrojtur konceptet e dizajnit para klientëve dhe ekipeve të brendshme.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni nje CV me subjekt Arkitekt ne Showroom ne adresen tone te email e mailit: [email protected] ose ne numrin e telefonit 0697035498


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.partner.al


Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI