Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91421

Agjent/e Shitje Fier

Fier , Gjirokastër, Shqipëri 17-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-07-2024

---

---


Përshkrimi

FIRMA EGEMA SHPK, Kompani distribucioni kerkon te punesoje : AGJENT SHITJESH.

 Rezident ne Fier ose Gjirokater dhe rrehtinat.

 • Paga baze+ % mbi shitjet+ bonus mujore.

Detyrat

 • Te mirembaje rrjetin e klienteve ekzistues dhe te shtoje kliente te rinj per kompanine;
 • Te prezantoje ne menyre profesionale produktet te cilat trajtohen ne portofilin e tij te shitjes;
 • Bazuar ne kerkesat e marra nga klientet, te egzekutoj porosite;
 • Te zgjidhi ankesat e paraqitur nga kliente te ndryshem, kur kjo eshte e mundur, dhe te informoje Supervizorin e Shitjeve per probleme te cilat ato nuk mund ti japin zgjidhje.
 • Te identifikoje nevojat per produkte te klienteve dhe jep propozime te ndryshme per te maksimizuar shitjet.
 • Te informoje departamentin e Blerjeve per nivelin e cmimeve ne treg, kjo ne varesi te informacionit te marre ne zonat ku ato punojne.
 • Te raportoje ne baze ditore mbi shtrirjen ne zonen perkatese.
 • Tu ofroje sherbim klienteve, si para, po ashtu dhe pas shitjes.
 • Te mundesoje shitje nga gjithe gama e produkteve.
 • Te zbatoje procedurat ne fuqi dhe rregulloren e brendshme te kompanise.
 • Te kryeje detyra te tjera te ofruara nga supervizori direkt.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar arsimin e mesem;
 • Eksperienca ne kete pune perben avantazh;
 • Te jete i rregullt, serioze, i shkathet, ambicioz dhe te kete aftesi te mira komunikimi;
 • Te kete aftesi organizative dhe manaxheriale;
 • Te kete patente klasi B;
 • Mosha 20-45 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per kete vend pune ju lutem dergoni CV tuaj me email ne: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin :  0693637215

Ju lutemi te specifikoni pozicionin per te cilin aplikoni.

Ju Faleminderit


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EGEMA

EGEMA SHPK eshte distributori edhe importuesi i produkteve ushqimore te firmes ETI (me nje histori prodhimi qe daton qe ne vitin 1961). Firma ETI eshte nje nga firmat me te medha turke ne sektorin e produkteve ushqimore. Kjo firme ka nje larmishmeri produktesh ushqimire ndaj eshte e preferuar nga te gjithe grupmoshat, vecanerisht nga femijet e vegjel dhe bebet. Me nje eksperience prej me shume se 50 vitesh ne treg, ajo tashme ka nje shtrirje te gjere jo vetem ne tregun europian por edhe pertej kufijeve te tij.


INFORMACIONE KONTAKTI