Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91414

Asistent Menaxher Projekti

Tirane, Shqipëri 17-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Projektesh

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-07-2024

---

---


Përshkrimi

Asistent Menaxheri Projektit ka detyrë funksionale suportin në planifikimin, ekzekutimin dhe monitorimin e projekteve që kompania ka në proces.


Detyrat

 • Bashkëpunon me menaxherin e projektit për të kontrolluar ecurinë, koston dhe realizimin e planeve në projektet e ndërtimit.
 • Bashkëpunon me menaxherin e projektit dhe departamentin e prokurimeve për të përpiluar ofertat dhe ndërtuar kontratat e furnitorëve dhe nënkontraktorëve.
 • Ndjek marrëdhënien me nënkontraktoret dhe monitoron faturimet nëse janë konform kontratës së rënë dakort.
 • Kordinon marrëdhënien e zyrës qëndrore me Drejtuesit e kantierëve të ndërtimit, në kuader të realizimit të planit dhe eleminimit të vonesave në furnizimin me materiale.
 • Mirëmban databasen e furnitorëve dhe produkteve, suporton departamentin e ofertave për të shtuar furnitorë të rinjë dhe gjeneron raporte për produktet e regjistruara në sistem në varësi të kërkesave të kantierit.
 • Kujdeset për databasen e klientëve të kompanisë dhe suporton në prezantimin e projekteve klientëve potencial.
 • Realizon dhe mban përgjegjësi për të gjithë detyrat e tjera që i ngarkohen.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar Fakultetin për Inxhineri Civile
 • Një diplomë pasuniversitare përben avantazh
 • Të ketë njohuri shumë të mira të Gjuhës Angleze
 • Të ketë aftesi te mira dhe të përshtatet shpejt me programet e reja kompiuterike
 • Te ketë saktësi në punë dhe të kushtoj vëmendje maksimale detajeve
 • Të ketë aftësi të mira analitike për zgjidhjen e problemeve
 • Te respektoj hierarkinë e Kompanise dhe prioritetet që vendosen
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese, negociuse si dhe të bashkëpunoj në grup
 • Të jetë i vetëmotivuar dhe i orientuar drejt arritjes së rezultateve

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë kandidatet e interesuar janë të lutur të dorëzojnë CV-në në adresën [email protected] ose whatsapp +355689019537.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të lartë në përputhje të plotë me parashikimet e ligjit nr. 9887 datë 10.03.2008 "Për Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Video


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.eurocol.com.al


Eurocol

Eurocol shpk është një kompani shqiptare ndërtimi dhe zhvillimi që është themeluar më 1 Mars 1991. Në pronësi dhe manaxhim tërësisht shqiptar, ne jemi rritur falë pasionit dhe përkushtimit duke u shndërruar në një nga ofruesit e shërbimeve të ndërtimit më cilësor dhe të besuar në tregun lokal. Prej më shumë se 25 vitesh konsiderohemi ndër kompanitë më serioze, të strukturuara dhe të qëndrueshme në vend. Eksperienca e gjatë në ndërtim, përkushtimi dhe vëmendja maksimale në çdo detaj, bëjnë të mundur që produktet Eurocol të kthehen në pararojë për industrinë e ndërtimit. Kjo traditë përsosmërie dhe shërbimi i jashtëzakonshëm ndaj klientit, u jep produkteve tona vlerë në rritje me kalimin e kohës, duke bërë çdo investim të suksesshëm për këdo që beson tek Eurocol. Portofoli ynë ravijëzon projekte të të gjitha përmasave, niveleve të kompleksitetit dhe funksioneve, nga rinovime të ndërlikuara interierë,deri në ndërtimet më komplekse në vend.

Per Kontakt: 

Cel +355689019537

Whatsapp: +355689019537

Email: [email protected]

www.eurocol.com.al

www.parklife.al