Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91391

Magazinier

Tirane, Shqipëri 17-07-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-07-2024

---

---


Përshkrimi

Magazinieri është përgjegjës për të ruajtur e mirëmbajtur produktet e magazinës si edhe për të realizuar veprimet e nevojshme për marrjen e tyre në dorëzim ose për nxjerrjen e tyre nga magazina.


Detyrat

 • Menaxhon dhe kryen me sukses çdo proçes që lidhet me magazinimin e materialeve të ndryshme të kompanisë.
 • Kontrollon të gjitha materialet dhe produktet fizikisht që hyjnë dhe dalin në hapësirën që ka nën përgjegjësi.
 • Kujdeset për mirëmbajtjen e magazinës dhe administrimin e materialeve.
 • Kontrollon sasinë edhe cilësinë e materialeve që magazinohen.
 • Realizon ruajtjen të dokumentacionit të mëparshëm si dhe atij aktual sipas standardeve të kompanisë, fizikisht dhe në programin financiar. Analizon, hulumton dhe monitoron në menyrë të vazhdueshme gjëndjen e magazinës në databazën e tij.
 • Përgatit dokumentacionin e nevojshëm për procesin e inventarizimit, gjendjen e stokut.
 • Suporton në hartimin dhe zbatimin e planit të inventarit. Ndjek procesin e inventarizimit dhe identifikon nevojat për materiale për t`u paraprirë kërkesave potenciale.
 • Komunikon efektivisht me të gjitha palët e interesuara për funizimin me materiale për të shkëmbyer informacionin e nevojshëm për konkludimin me sukses të procesit.
 • Përgatit raporte për Eprorin, në të cilën pasqyron punët e realizuara, problematikat e ndryshme dhe detyrat e tjera që mund të krijohen në lidhje me ketë profil pune.

Kualifikimet

 • Kandidatët duhet të kenë përfunduar arsimin e mesem, preferohen në arsimin profesional ekonomik.
 • Duhet të ketë të paktën 3 vjet eksperiencë pune si Magazinier ose në profile të ngjashme.
 • Të ketë aftësi të mira të ‘’Paketës Office’’, si edhe të përdorë Programin ‘’Financa 5’’.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe të punuarit në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem na shkruani ose dërgoni kontaktet për të patur një takim në adresën e email-it [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Adresa e kompanisë: Rruga “Egnatia”, Kapanoni Nr. 48, Tirana Industrial Park, Vorë, Tiranë, Shqipëri


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://www.atronix.al/


Atronix

ATRONIX është një ofrues i Shërbimeve të Prodhimit Elektronik (EMS) në Shqipëri (Evropa Juglindore), që do të realizojë prodhimin e qarqeve elektronike dhe montimit të çipeve dhe komponentëve të tjerë në qarqet e integruara eletronike. Gama e shërbimeve që do të ofrohen është e gjerë.