Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91385

Inxhinier Elektrik në Zbatim të Projekeve Fotovoltaike

Tirane, Shqipëri 17-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Elektrik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-07-2024

---

---


Përshkrimi

Hybrid Energy është pjesë e grupit Globe Group.

 HYBRID Energy është një kompani e cila operon në fushën e energjisë diellore dhe ofron zgjidhje Gjermane për sistemet fotovoltaike.

Kompania HYBRID Energy fokusohet në ofrimin e zgjidhjeve fotovoltaike të avancuara të bazuara në materiale të besueshme dhe shumë efikase, fuqi punëtore të trajnuar dhe me përvojë, si dhe me një ekip inxhinierik profesional gjerman.

Shoqëria “Hybrid Energy” kërkon të punësojë:

Inxhinier Elektrik në Zbatim të Projekeve Fotovoltaike


Detyrat

 • Zbaton projektet e sistemeve fotovoltaike ne terren me te gjitha specifikimet teknike;
 • Ndjek ecurinë e punimeve që nga projekt-ideja, zbatim dhe kolaudim perfundimtar.
 • Organizon dhe drejton ekipet e instalimit në terren sipas grafikut te punimeve dhe proceseve qe lidhen me ecurine e punimeve ne objekt;
 • Inspekton të gjithë punen / instalimet fotovoltaike, duke përfshirë pajisjet dhe mjetet e punës dhe verifikon gjëndjen e tyre si dhe rekomandon ndryshime të mundshme.
 • Organizon, kryen ose menaxhon masat e mirëmbajtjes sipas planit te projektimit dhe sipas udhëzimeve përkatëse.
 • Kontrollon dhe siguron që forca punëtore punon duke zbatuar rregulloren e sigurimit Teknik.
 • Raporton dhe dokumenton ecurinë e zbatimit të projekteve fotovoltaike në kohë reale.
 • Përpilon raporte periodike.
 • Mbështet Departamentin e Inxhinierisë sipas kërkesës.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e Larta në Degën “Inxhinieri Elektrike”.
 • Të ketë aftësitë bazë të Microsoft Office.
 • Eksperience 2 vjecare me instalimin e sistemeve diellore.
 • Eksperiencë me programe inxhinierike si AutoCAD, EPLAN, ETAP etj.
 • Njohuri te mira te gjuhes angleze.
 • Gatishmëri për të mësuar.
 • Ndërgjegjshmëria.
 • Patente klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-të me fotografi në adresën elektronik: [email protected] ose kontaktoni ne nr. +355674021523.

Jeni të lutur të përcaktoni pozicionin e punës për të cilin aplikoni në email-in e dërguar.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”

Adresa: “Autostrada Tiranë-Durrës, Km 11, Godina "Hybrid", Kati 0, Kashar” (ish – Godina Emigres).

www.hybrid.al / www.globegroup.al
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Engineering Global Solution shpk

ENGINEERING GLOBAL SOLUTION
Materiale elektriciteti - shitje me shumicë


INFORMACIONE KONTAKTI