Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91377

Agjent Imobiliar Durres

Durres, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Agjent Imobiliar

Kohë e plote

---

Jo

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

22-07-2024


Përshkrimi

AFS real estate kerkon te zgjeroje Stafin me Agjent Imobiliar vajza dhe djem 

Ne jemi duke te kerkuar ty !!

Ky eshte momenti yt per tu bere pjese ne industrine me te frytdhenese te momentit.


Detyrat

  • Te mbledhi nje portofol pronash
  • Te bej prezantime ne prona
  • Negociata me klient
  • Konsultim klienti mbi tregun imobiliar
  • Marketing i pronave

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar shkollen e mesme
  • Te jete ambizioz
  • Te kete deshire dhe vullnet per te mesuar dhe punuar
  • Aftesi te shkelqyera te komunikimit

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

APLIKO NE :

[email protected]

+355683114444 


Video


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AFS real estate

AFS real estate