Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91375

Magazinier

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

---


Përshkrimi

BBD sh.p.k, distributor zyrtar per tregtimin e markes se njohur "Franck Kafe" prej 17 vitesh në Shqipëri., kerkon te punesojë

Magazinier


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Sistemimi i produkteve ne magazine.
  • Nxjerr porosit sipas agjenteve
  • Bën inventarizimin e materialeve, dokumenton çdo lëvizje në magazinë (hyrje ose dalje), si dhe transferon materiale të kompanisë sipas kërkesave.

 


Kualifikimet

Kualifikimet dhe Kërkesat:

  • Te jete korrekt dhe sistematik ne pune
  • Preferohet me eksperienc pune
  • Mosha: Mbi 25 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet :

Page e kenaqshme

Personat e interesuar duhet te dergojne CV ne e-mail: [email protected]

Cel. : 0686033033


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.franck.eu


BBD Shpk

 Franck, one of the most successful food production and export companies in Croatia, started its long history and fine tradition over 120 years ago. The story of Franck goes back to 1827, when a young and ambitious German entrepreneur named Johann H. Franck managed to produce a coffee substitute using chicory root. The factory in Zagreb opened in 1892 and its activities were initially based on Johann H. Franck's idea of turning chicory into a coffee substitute. Since then, due to its expansion to the regional markets and investments in research, development and innovation, the company has become a symbol of visionary, entrepreneurial spirit and progress, and an excellent international business tradition.


INFORMACIONE KONTAKTI