Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91352

Pasticiere

Tirane, Shqipëri 13-08-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto:

Pasticier

Kohë e plote

---

Po

Letër interesi: Rroga Bruto: Data e përfundimit:  

Jo

---

13-08-2024


Përshkrimi

Pasticeri Reka kerkon te punesoje Pasticiere


Detyrat

 • Përgatit produkte pasticerie dhe brumi sipas nevojave;
 • Kontrollon cilesine e produkteve te brumit te prodhuara;
 • Merr pjesë në inventaret e repartit ;
 • Planifikon dhe ndjek prodhimin;
 • Kontrollon cilësinë e ushqimeve;
 • Organizon punën në kuzhinë;
 • Koordinon punën me koleget për shërbim në kohe dhe me cilësi të klientit;
 • Organizon dhe koordinon punen me ekipin per sherbimin ne kohe dhe me cilesi.

Kualifikimet

 • Të zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil.
 • Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme te brumit;
 • Të njohë dhe aplikojë recetat e ndryshme ushqimore.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te kontaktojne vetem ne whatsapp: +355696111103


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Pasticeri REKA

Pastiçeri Reka, u krijua në vitin 1924 nga Mustafa Reka. Sot nipërit e tij, vijojnë traditën shekullore, duke ardhur më pranë shqiptarëve me embëlsira tradicionale, shije moderne, akullore, torta ditëlindjesh - dasmash, etj.

Tel 0696633333