Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91347

Inxhinier Ndertimi ne Zbatim

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

---


Përshkrimi

Hekla Shpk eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: Inxhinier Ndertimi ne Zbatim

Pershkrim i pergjithshem:
Inxhinieri i Ndertimit do te kete si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut te miratuar deri ne fazen e dorezimit te objektit si dhe hartimin dhe ruajtjen e dokuentacionit tekniko-ligjor.


Detyrat

 • Ndjek punimet ne kantier, zbaton grafikun e punimeve, kujdeset per afatet kontraktual qe duhet te zbatohen etj;
 • Mban pergjegjesi per zbatimin e punimeve ne perputhje me projektet e zbatimit, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet;
 • Harton dokumentacionin tekniko-ligjor te objektit;
 • Shqyrton projektet e zbatimit, preventivin dhe specifikimet teknike te objektit qe do te ndertohet dhe ben verejtjet perkatese kur konstaton mangesi dhe parregullesi;
 • Merr pjese ne te gjitha matjet qe kryhen per volumet dhe mban proces verbale perkatese;
 • Ploteson dokumentacionin tekniko-ligjor gjate fazave te ndertimit deri ne perfundim te projektit.

Kualifikimet

Kerkesat dhe Kualifikimet:

 • Diplome ne Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit, profilizuar ne Inxhinieri Ndertimi;
 • Minimalisht 2 vjet experience pune ne te njejtin profil;
 • Te njohe mire programet kompjuterike Autocad (ose program llogarites te ngjashem) si dhe te kete njohuri te programeve bazë te paketes Office;
 • Te jete i aftë te menaxhoje disa proçese njekohesisht;
 • Te njohe dhe te jete ne gjendje te pergatise dokumentacionin Tekniko –Financiar qe duhet te pergatise inxhinieri;
 • Te drejtoje dhe supervizoje ekipet e punes;
 • Te kete aftesi shume te mira organizative, te dije te koordinoje punen dhe te raportoje te bashkepunetoret e projektit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar te paraqesin CV ne adresen ne adresen e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HEKLA SHPK

HEKLA SH.P.K, Shoqeri qe zhvillon aktivitetin ne fushen e ndertimit qe nga viti 2002, punime dheu, sistemime, ndertime civile, ndertim rruge, veshje me asfalt beton te rrugeve, ndertim ujesjellesash, vepra kullimi, gazsjellesa, punime mbrojtjeje dhe sistemimi hidraulik, sillosa, kulla, kulla uji, rikonstruksion godinash civile e ekonomike, veshje fasadash etj


INFORMACIONE KONTAKTI