Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91344

Inxhinier Ndertimi

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

---


Përshkrimi

Reco Consulting, e specializuar në fushën e projektimit strukturor, vlerësim të rrezikut dhe riskut sizmik, dhe inxhinierisë se tërmeteve, është në kërkim të një inxhinieri ndërtimi fillestar ose me përvojë pune.

Në varësi të objektivave të tij, kandidati mund të përfshihet në këto aktivitete:


Detyrat

  • Përpunim grafik dhe modelin në BIM;
  • Projektim strukturor të urave, mbikalimeve, nënkalimeve, tombinove, mureve mbajtës, dhe mbrojte gërmimesh;
  • Projektim të ndërtesave të reja, vlerësim vulnerabiliteti sizmik dhe përforcim të ndërtesave ekzistuese.

 


Kualifikimet

  • Njohja e gjuhës italiane është e rëndësishme për këtë pozicion pasi shumica e projekteve janë me klientë të huaj.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni ju lutem CV-në tuaj te [email protected] me subjekt: 'Aplikim Reco'.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Reco Consulting

Reco Consulting, eshte e specializuar në fushën e projektimit strukturor, vlerësim të rrezikut dhe riskut sizmik, dhe inxhinierisë se tërmeteve.