Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91340

Agjent Shitje Horeca & Retail

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

10


Përshkrimi

Aquila Liquori, themeluar ne v.1993, lider ne Shqiperi per prodhimin e alkoolit dhe pijeve alkoolike, kerkon te punesoje : Agjent Shitje me eksperience ne Tirane.


Detyrat

 • Agjenti i shitjes eshte pergjegjes per mardhenien me klientet e rinj apo ekzistues, promovimin e produkteteve te reja, njohja e kerkesave te tregut dhe nevojave te klientëve:
 • Zbatimi i rout ditor, Targetave Ditore dhe Mujor;
 • Zhvillimi i nje marredhenie te forte dhe te besueshme midis klienteve kryesore dhe kompanise;
 • Kuptimi plote i nevojave dhe kerkesave kryesore te klientit;
 • Zgjerimi i marredhenieve me klientet ekzistues duke propozuar vazhdimisht zgjidhje qe permbushin objektivat e tyre dhe sjelljen e klienteve te rinj;
 • Sigurimi qe produktet dhe sherbimet e duhura u jane dorezuar klienteve ne kohen e duhur;
 • Te shqyrtoje dhe zgjidhe cdo ceshtje apo ankese te klientet;
 • Gjenerimi i shitjeve te reja dhe bashkepunimi me ekipin e shitjes per te maksimizuar fitimin;
 • Detyra te tjera qe mund te caktohen duke marre parasysh pozicionin.

Kualifikimet

 • Eksperience e meparshme si agjent shitje;
 • I orientuar drejt qellimit per te maksimizuar shitjet;
 • Aftesi te mira komunikimi dhe aftesi ne ndertimin e marredhenieve me profesioniste te te gjitha niveleve organizative;
 • Aftesi te shkelqyera organizative dhe negociuese;
 • Leje Drejtimi Kategoria B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni CV-në në adresen e E-mail [email protected]

ose kontaktoni në whatsapp në numër: +35569 2054087


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.aquilagroup.al


Aquila Group

Aquila Liquors Distillery was established in 1992 and in a very short time has achieved success in the Albanian market. The passion for technology has thrust the company to expand and modernize day by day. In 2005, a modern distillation tower was established, which brought a higher quality by giving Aquila Liquori competitive advantage over Balkan competitors. The company has expanded in 35,000 meter square and provides a vast range of products such as rakia, wines, liqueurs, spirits and Albanian traditional alcoholic drinks.


INFORMACIONE KONTAKTI