Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91336

Operator per Makinat me Qira

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

1


Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K është krijuar në vitin 2004 dhe operon në një sërë fushash të ndryshme shërbimi duke përfshirë Qiradhënien e Makinave nëpërmjet Franchises së prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e përdorimit të brandit ndërkombëtar në të gjithë Ballkanin; Operatorin Turistik si dhe Distribucionin zyrtar të produkteve Vodafone Albania.

Pozicioni: Operator/e per Makinat me Qira

 Departamenti: Shërbime të Turizmit
 Vendndodhja: Tiranë/Rinas

Përmbledhja e Pozicionit: Jemi në kërkim të vajzave dhe djemve profesionistë, që e kanë komunikimim pikë të fortë dhe janë të dedikuar ndaj punës. Ata duhet të ndjekin proçesin e dorëzimit të makinës te klienti sipas të gjithë kushteve të përcaktuara paraprakisht.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Mirëpret në zyrë me etikë të lartë profesionale klientët të cilët rezervojnë paraprakisht makinën p.m sistemit.
  • Ofron dhënien me qira të mjetit sipas të gjitha rregullave të përcaktuara nga kontrata e bashkëpunimit me klientin.
  • Njeh dhe zbaton me përpikmëri “Terms and Conditions” gjatë Pick Up dhe Drop Off.
  • Faturon Klientin dhe arkëton pagesat.

 


Kualifikimet

  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, organizative dhe planifikuese;
  • Të njohë në nivel shumë të mirë gjuhën angleze (gjuhët e tjera përbëjnë avantazh)
  • Të jetë i buzëqeshur dhe suportues ndaj klientit.
  • Të punojë me integritet, përkushtim, vetëmotivim përbëjnë cilësi të admirueshme për pozicionin;
  • Të zotërojë leje qarkullimi të tipit B;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Nëse jeni të interesuar, ju lutem dergoni CV-në tuaj në adresën [email protected] duke vendosur si subjekt “ Operator për Makinat me Qira" ose na kontaktoni në Whatsapp në numrin +355 69 977 1488.Adresa: Hotel “Rogner”, Blv.”Dëshmorët e Kombit”,Tiranë, Albania.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.loginalbania.al


LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 2004 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonisë dhe aparaturave telefonike; shërbime që lidhen me pritjen e turisteve; Shoqërues në pikat turistike brenda e jashtë vendit dhe përkthyes; organizim eventesh, etj.


INFORMACIONE KONTAKTI