Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91330

Pergatites Porosie

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Magazine

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

---


Përshkrimi

Primera Group kërkon: Pergatites porosie

Primera Group eshte nje kompani qe tregton produkte per arredimin e shtepise.

Detyra Kryesore: Kandidatet duhet te merren me pergatitjen e porosive sipas faturave te gjeneruara.

  • Pergatit porosite sipas faturave.
  • Te jete i afte per llogaritje matematikore baze.
  • Te jete i gatshem te asistoje ne detyra te tjera qe lindin sipas nevojave ne magazine.
  • Preferohet eksperience pune.

Mosha 28-40 vjec 

Rroga  45,000-60,000 Leke.

Orari i Punes 08:00-16:00

Adresa: Autostrada Tr-Dr prane QTU 

 CV te dergohen ; [email protected] 

0677077786


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


http://www.primeragroup.al/


PRIMERA GROUP

PRIMERA GROUP është një realitet i ri ku konsumatori mund të krijojë dhe realizojë idetë e tij, duke sjellë artin, bukurinë, mirëqenien dhe cilësinë e vërtetë në shtëpinë e tij me çmime të ulëta.