Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91317

Kuzhinier per Kuzhine Tradicionale Ksamil

Sarandë, Shqipëri 16-07-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kuzhinier

E përkohshme

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

2


Përshkrimi

 Kuzhinier per kuzhine Tradicionale - Ksamil 2024


Kualifikimet

  • Kuzhinier per menu tradicionale me aftësi te mira organizative dhe fleksibel;
  • Dëshmi kualifikimi në gastronomi dhe/ose përvojë pune;
  • Përvojë pune mbi 4 vite si kuzhinie në Shqipëri ne restorante tradicionale;
  • Aftësi për të punuar në një kuzhinë me ritme të shpejta.

Shënime


  • Paga konkurruese, bonuse, javore, mujore.
  • Akomodimi dhe ushqimi i përfshirë.
  • Ambient pune pozitiv.

Apliko tani, duke dërguar CV në email: [email protected]  ose WhatsApp: 069 704 19 21
Visito Web: www.sunnyhillbeach.com


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sunny Hill Beach

Sunny Hill Beach