Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91308

Ndihmes/e Kuzhinier/e

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kuzhinier

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

4


Përshkrimi

HIREUS ofron vendin vakant të punës si Ndihmës/e Kamarier/e Kuzhinieri/e.

Kjo është mundësia që je duke kërkuar!


Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Asiston në shërbimin në kohë të porosive
 • Asiston në kujdesjen e pjatave në ngarkim
 • Asiston në përgatitjen e porosive në kohë
 • Njohuri te mira ne Kuzhine
 • Aftësi për të performuar mirë në një mjedis me ritme të shpejta pune

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Nivel i lartë organizimi
 • Vëmendje ndaj detajeve
 • Gatishmëri për të asistuar në çdo situatë pune
 • Fleksibilitet për të punuar me turne

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë:

 • Ambjent të këndshëm pune dhe ekip bashkëpunues.
 • Pagë konkurruese dhe bonuse në bazë të performancës

Për më shumë detaje mbi pozicionin vakant dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose na kontaktoni në numrin tel: 0697010787


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HIREUS

Hireus shpk