Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91307

Banakiere Ksamil

Sarandë, Shqipëri 16-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Banakier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

---


Përshkrimi

Hireus ofron vendin vakant të punës si Banakier për një nga komplekset më prestigjoze në zonën e bregdetit të jugut.
Nëse jeni duke kërkuar për një punë, kjo është mundësia juaj!


Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Mbajtja e higjienës së plotë, pastërtisë dhe rregullit në banak.
 • Kujdesi për pastrimin e gotave dhe enëve në hapësirat e banakut.
 • Mirëmbajtja e pajisjeve të tjera që përdoren.
 • Njohuri mbi menunë.
 • Përkujdesja e zbatimit të rregullt të proçesit të porosive.
 • Përgatit kafe, çaj, lëngje sipas kërkesës së konsumatorëve.
 • Njohuri mbi përdorimin në mënyrë të duhur të pajisjeve të tjera të banakut.
 • Të jetë miqësor dhe i komunikueshëm me klientët dhe me kolegët e tij.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Preferohet përvoja e mëparshme si banakier.
 • Dëshmi e një kualifikimi/kursi për banakier.
 • Njohuri për recetat e pijeve të ndryshme dhe kafeterisë.
 • Aftësi për të punuar me shpejtësi dhe efikasitet në një ambient të ngarkuar.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Fleksibilitet për të punuar në punën me turne.
 • Gjuhët e huaja përbëjnë avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë:

 • Mundësi të punoni në një kompleks të njohur në bregdet.
 • Ambjent të këndshëm pune dhe ekip bashkëpunues.
 • Pagë konkurruese dhe bonuse në bazë të performance.
 • Akomodimi dhe ushqimi mundësohet nga punëdhënësi.
 • Mundësi për zhvillim personal dhe rritje profesionale.

 

Për më shumë detaje mbi pozicionin vakant dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose na kontaktoni në numrin tel: 0697070787


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HIREUS

Hireus shpk