Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91306

Pjatalarëse

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Pastrimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

2


Përshkrimi

Hireus është në kërkim të pozicionit të punës si Pjatalarëse për një nga klientët tanë, në industrinë e Hotelerisë dhe Turizmit, në Tiranë.


Detyrat

Përgjegjëitë:

 • Përgjegjëse për larjen dhe pastrimin e enëve dhe sendeve të tjera në kuzhinë;
 • Mban lavamanin dhe zonën përreth tij të pastër dhe të organizuar;
 • Bashkëpunon ngushtë me kuzhinierët dhe personelin e kuzhinës;
 • Ndihmon në ruajtjen dhe monitorimin e inventarit të enëve dhe pajisjeve të restorantit;
 • Siguron që të gjitha materialet e nevojshme janë në dispozicion;
 • Raporton çdo problem, ose defekt tek enët, apo pajisjet e tjera të restorantit.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Të ketë eksperiencë të mëparshme pune;
 • Aftësi të mira komunikimi;
 • Fleksibilitet për të punuar në punën me turne;
 • Aftësi për të punuar me shpejtësi dhe efikasitet në një ambient të ngarkuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë:

 • Ambjent të këndshëm pune dhe ekip bashkëpunues;
 • Pagë konkurruese dhe bonuse në bazë të fashës orare.

Për më shumë detaje mbi pozicionin vakant dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose na kontaktoni në numrin tel: 0697010787


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HIREUS

Hireus shpk