Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91300

Specialist në Departamentin e Administrimit

Tirane, Shqipëri 16-07-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Po

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-07-2024

---

---


Përshkrimi

Sigma VIG Sh.a operon në tregun e sigurimeve në Shqipëri dhe Kosovë prej 25 vitesh dhe është pjesë e grupit më të madh të sigurimeve në Austri dhe në Evropën Qendrore dhe Lindore, Vienna Insurance Group. Besimi, integriteti dhe respekti për klientët dhe punonjësit tanë janë vlerat që na karakterizojnë. Synojmë që të jemi pranë klientëve me produkte dhe shërbime të cilat ju japin siguri financiare në rast të papriture, të mbështetur nga tradita dhe përvoja e gjatë e kompanisë sonë dhe grupit “Vienna Insurance Group”. Në permbushje të qëllimit tonë, në departamentin e Administrimit kërkojmë specialist/e që të plotësojë kërkesat e mëposhtme:


Detyrat

 • Zbaton të gjitha rregulloret në lidhje me administrimin dhe shitjen në kompani.
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit.
 • Krahason raportimet e degëve me të dhënat nëpër sistemet elektronike në përdorim të kompanisë.
 • Bashkëpunon me departamente të ndryshme brenda kompanisë, mban marrëdhenie me degë të shitjes për veprimtaritë e tyre të përditshme.
 • Bën administrimin, furnizimin, shpërndarjen e policave të sigurimit, si dhe veprime të tjera të nevojshme në lidhje me to.
 • Kryen detyra të tjera të cilat mund t'i ngarkohen.

Kualifikimet

 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, organizative dhe të jetë i aftë për punë në grup.
 • Të jetë person i shkathët, i motivuar, dhe me integritet të lartë.
 • Të përmbushë afatet, të jetë i/e gatshëm për të punuar fort dhe i/e orientuar drejt arritjes së rezultateve.
 • Të ketë njohuri të mira të paketës bazë Microsoft Office dhe të jetë i gatshëm për njohjen e  programeve të reja.
 • Të ketë njohuri shume të mira të gjuhës angleze.
 • Preferohet te kete kryer studimet ne Degen Ekonomi, Informatike ekonomike

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mirëpresim Letër Motivimi dhe C.V në Departamentin e Burimeve Njerëzore të Shoqërisë, në adresën [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://sigma.al/sq/


Sigma VIG

Sigma VIG Sh.a operon në tregun e sigurimeve ne Shqipëri dhe Kosovë prej më shumë se 20 vitesh dhe është pjesë e grupit më të madh të sigurimeve, në Evropën Lindore dhe Qendrore, Vienna Insurance Group. Ne synojmë që të jemi pranë klientëve me produkte dhe shërbime të cilat ju japin atyre siguri financiare në rast fatkeqësie, të mbështetur nga tradita dhe përvoja e gjatë e Vienna Insurance Group, e cila është lider në sigurime në Evropen Qendrore dhe Lindore.


INFORMACIONE KONTAKTI