Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91135

Shitese

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shitës

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Pozita Punës: Shitëse

( Dyqan produktet për Femijë, Karroca dhe produkte dytësore)

Numri i vendeve të lira të punës: 2 vende ( Dy turne, paradite edhe pasdite me rotacion ose sipas marrëveshjes)

 


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Shitja e produkteve për fëmijë karroca dhe produkte dytësore
 • Mirëmbajtja e dyqanit  
 • Porositë e produkteve në koordinim me kolegët.

 


Kualifikimet

Aftësitë:

 • Aftësi të mira komunikimi
 • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur
 • Aftësi për identifikimin dhe zgjidhjen e problemeve

Gjinia:

 • Femër

Mosha:

 • Nga 25 deri në 45 vjeçe

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Orari i Punës:

 • Orari bazë: 40 orë në javë
 • Nga e Hëna deri të Premten: 6 orë në ditë
 • Dita e Shtunë: 9 orë në ditë

Paga:

 • Paga bazë për të gjithë stafin
 • Plus bonus në bazë të shitjes së produkteve

Të interesuarat ju lutemi dergoni CV tuaj ne emailin [email protected] vetëm personat e listës së ngushtë do të kontaktohen.

 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
mimmo Albania shpk

mimmo Albania shpk

Baby Store