Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91126

Specialist Shitjesh

Tirane, Shqipëri 20-06-2024 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Shitjesh

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

20-06-2024

---

1


Përshkrimi

FM Reklama është një nga kompanitë kryesorë në tregun e reklamave në Shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit,
ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri,
billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj

Kompania jone eshte duke kërkuar Specialist Shitjesh.

 

Detyrat

Çfarë bën nje Specialist Shitjesh në FM Reklama?

 • Dëgjon me vëmendje kërkesat e klientit në kontakt direkt apo nëpërmjet telefonit ose email-it.
 • Komunikon në mënyrë profesionale zgjidhjet më të mira për kërkesën.
 • Synon të negociojë dhe të realizojë shitjen.
 • Ndërton marrëdhënie të qëndrueshme me klientët.
 • Menaxhon një portofol të caktuar klientësh.
 • Delegon me përgjegjshmëri tek kolegët përkatës sipas situatave.

Kualifikimet

Çfarë kualifikimesh duhet të ketë një kandidat potencial për këtë pozicion?

 • Të ketë përfunduar studimet Bachelor për Administrim Biznes, Marketing, Komunikim, Inxhinieri ose degë të ngjashme.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, në të folur dhe në të shkruar.
 • Aftësi shumë të mira ndërpersonale
 • Njohuri të mira të paketës Office.
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze.
 • Eksperienca në shitje përbën avantazh.
 • Zotëron patentë klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Apliko Tani duke dërguar CV-në tek adresa e e-mail [email protected] brenda datës 20/06/2024.

Për më tepër informacion mund të kontaktoni në nr e telefonit 067 200 5985


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.fmreklama.al


F&M Reklama

F&M Reklama me një eksperiencë 16 vjeçare në tregun e reklamave në Shqipëri, ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime digitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.


INFORMACIONE KONTAKTI