Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91120

Shef/e Finance

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

ARB-SECURITY SHPK shpall vakant pozicionin e shefit te departamentit te finances prane zyrave qendrore.


Detyrat

DETYRAT MENAXHERIALE

 • Menaxhon, kontrollon dhe mbikqyr ekipin e finances.
 • Nderton dhe menaxhon projekte te ndryshme te kompanise.
 • Mbikqyr deklarata tatimore mujore ose vjetore.
 • Koordinon pregatitjen e pasqyrave dhe raporteve financiare dhe informative.
 • Pregatit dhe mban korrespondence me administraten tatimore dhe doganore sipas kerkesave te tyre.
 • Mbikqyr miratimin dhe perpunimin e te ardhurave, shpenzimeve, dokumetat e kontrollit, buxhetet e departamenteve, mirembajtjen e llogarive, etj.
 • Rakordon ne menyre periodike te dhenat financiare me klientet dhe furnitoret e kompanise.

 

DETYRAT STRATEGJIKE

 • Ndihmon per te zhvilluar performancen e pergjithshme te biznesit dhe per te permiresuar fitimet.
 • Miraton dhe koordinon ndryshime dhe sygjeron permiresime te sistemit financiar dhe menaxhimit te automatizimit te informacionit te kompanise.
 • Zhvillon dhe drejton zbatimin e biznesit strategjik dhe operativ, zhvillimin dhe mbikqyrjen e projekteve dhe programe.
 • Ndihmon Ceo-n per te zbatuar dhe ndjekur nje kulture financiare dhe operacionale ne perputhje me performancen e kompanise.

 

DETYRAT OPERATIVE

 • Zhvillon dhe zbaton procedurat e finances, kontabilitetit, faturimit dhe auditimit.
 • Krijon dhe miremban masa mbrojtese te pershtashme te kontrollit te brendeshem.
 • Kontribuon me pregatitjen e listes se pagesave dhe pagave dhe i mbikqyr ato.
 • Siguron qe te dhenat jane mbajtur ne perputhje me standartet e pranuara te auditimit.
 • Analizon fluksin monetar, kontrollin e kostove dhe shpenzimeve.
 • Krijon dhe implementon detyrat afatshkurtra dhe afatgjata te departamenteve, objektivat, politikat dhe procedurat e punes.
 • Ndihmon ne koordinimin e te gjitha aktiviteteve me palet e treta per ceshtjet financiare.

Kualifikimet

KUALIFIKIMET DHE AFTESITE

 • Diplome te fakultetit Ekonomik (preferohet Finance, Kontabilitet).
 • Njohuri shume te mira te gjuhes Angleze  (preferohet edhe me Italisht ).
 • Minimumi 4 vjet eksperience me detyre te ngjashme.
 • Zoterim i programit “Alfa”.
 • Aftesi shume te mira teknike per kontrollin financiar dhe menaxhimin e programeve.
 • Aftesi shume te mira analitike.
 • I afte te punoje ne grup, te udheheqe dhe motivoje stafin.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv-ne e tyre ne adresen : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ARB SECURITY

"ARB - SECURITY" nëpërmjet shërbimeve të saj u jep siguri maksimale për jetën, pronën, objektin dhe aktivitetin klientëve të saj në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë. "ARB - SECURITY" është kompania më e mirë sot në tregun Shqiptar. "ARB - SECURITY" do të mbetet lider në këtë treg duke ofruar shërbim profesional të nderthurur me teknologjinë më të fundit si një nga zgjedhjet më të besuara në fushën e ruajtjes dhe sigurisë në Shqipëri.


INFORMACIONE KONTAKTI