Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91118

Operatorë Telefonike Multilingual Durres

Durres, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Covisian Albania, pjesë e Covisian Group lindur më 2013, me filial në Tiranë dhe Durrës, ështe vazhdimisht në kërkim të talenteve te reja!

Për sedetn tona në Durrës, lehtësisht të arritshme nëpërmjet transportit publik, po kërkojmë konsulent/operatorë telefonik për shërbim klienti në sektorin automobilistik.


Kualifikimet

Kriteret që cdo kandidat duhet të plotësoj janë:

 • Zotërim shumë të mirë të gjuhës Italiane & Sllovake & Kroate (të folur dhe të shkruar)
 • Të ketë njohuri të mira informatike!
 • Të jetë komunikues dhe bashkëpunues në grup!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
OFROJME:
 • Pagesë Orare ndër më të lartat në sektor;
 • Formazioni i paguar dhe update-ime të vazhdueshme;
 • Kushte shumë të mira pune, ambjent dinamik dhe motivues;
 • Shtesa mbi pagesën orare për orët e darkës, festat dhe orët extra;
 • Kontratë pune me kohë të pacaktuar dhe në përputhje me legjislacionin shqiptar;
 • Bonus Mirëseardhje 20.000 lekë NETTO;
 • Bonus për cdo mik/mikeshë që sjell me vete, 5000 lekë NETTO;
 • Distributor pijesh e snack;
 • Sallë ngrënjeje;
Nëse je i/e interesuar mos esito të na kontaktosh menjëherë ose dërgo CV tënde si më poshtë:
www.covisian.al
[email protected]
069 60 45 218
Te dhenat tuaja mbrohen nga shoqeria sipas ligjit nr. 9887, date 10.03.2008 Per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale", Udhezimit nr. 42, date 22.07.2014 Per "Perpunimin e te Dhenave Personale te Kandidateve per pune" e Rregullores per Mbrojtjen Perpunimin, Ruajtjen dhe Sigurine e te Dhenave Personale.
 

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Covisian Albania Sh.P.K.

Covisian Albania Sh.P.K., e una società Leader nel mondo del Customer Service.


INFORMACIONE KONTAKTI