Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91106

Content Manager

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Marketingu

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Abissnet Sh.a. kërkon një Content Manager të kualifikuar për të bashkëpunuar në ekipin tonë të marketingut. Content Manager-i do të ketë përgjegjësi për krijimin, menaxhimin dhe optimizimin e përmbajtjes në të gjitha kanalet e marketingut duke përdorur mjete të inteligjencës artificiale për të përmirësuar cilësinë dhe efikasitetin e punës.


Detyrat

 • Zhvillimi i Strategjisë së Përmbajtjes: Zhvillimi dhe zbatimi i një strategjie të përmbajtjes për të përputhur me qëllimet e marketingut të kompanisë dhe praktikat e SEO për të nxitur trafikun dhe angazhimin.
 • Planifikimi dhe publikimi i përmbajtjes: Planifikon dhe kontrollon publikimin e përmbajtjes nëpër platforma të shumta, duke siguruar një rrjedhë të qëndrueshme të materialit tërheqës;
 • Matja e performancës: Përdor mjete analitike për të gjurmuar performancën e përmbajtjes dhe angazhimin dhe merr vendime të bazuara në të dhëna për të rritur efektivitetin;
 • Angazhimi i audiencës: Zhvillon strategji të përmbajtjes për të angazhuar segmente të ndryshme të audiencës në mënyrë efektive, duke përshtatur mesazhet për të përmbushur nevojat e ndryshme.
 • Gjenerimi i automatizuar i përmbajtjes: Përdor mjetet e IA si ChatGPT për të prodhuar me shpejtësi përmbajtje me cilësi të lartë dhe tërheqëse;
 • Personalizimi i përmbajtjes: Përdor IA për të personalizuar përmbajtjen për segmente të ndryshme klientësh duke u bazuar në sjelljen dhe preferencat e tyre për të përmirësuar angazhimin dhe përvojën;
 • Optimizimi SEO: Përdor IA për të optimizuar përmbajtjen për SEO duke identifikuar tendencat kryesore, duke sugjeruar fjalë kyçet përkatëse dhe duke propozuar përmirësime të strukturës së përmbajtjes;

Kualifikimet

 • Përvojë pune e demonstrueshme si Content Manager ose pozicion i ngjashëm.
 • Aftësi të shkëlqyera në planifikimin, krijimin dhe menaxhimin e përmbajtjes së cilësuar.
 • Njohuri të thella në praktikat e SEO dhe analitikën e web-it.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi në ekip.
 • Përvojë në përdorimin e mjeteve të inteligjencës artificiale për të përmirësuar proceset e punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit janë të ftuar të dërgojnë CV-në e tyre dhe portfolio-n në adresën e emailit me subjekt "Aplikim për Content Manager" në [email protected]

Shënime: Më shumë informacion për Abissnet mund të gjeni në: https://abissnet.al/

Kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë. Të dhënat e aplikantëve do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qellime rekrutimi, në përputhje me legjislacionin në fuqi për mbrojtjen e të dhënave personale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.abissnet.al


Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja në kohe reale dhe me fjalen e fundit të teknologjisë.

Misioni
Mundësimi i individëve dhe bizneseve, të përmbushin nevojat e tyre në komunikim, me përkushtimin maksimal ndaj tyre, nëpërmjet shfrytëzimit të shërbimeve dhe infrastrukturës cilësore të rrjetit që ne ndërtojmë dhe mbajmë në funksionim, duke bërë biznesin e frytshëm për punonjësit tanë dhe aksionerët e shoqërisë.


INFORMACIONE KONTAKTI