Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91104

Menaxher Komunikimi

Tirane, Shqipëri 16-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Marrëdhënieve me Publikun

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-06-2024

---

---


Përshkrimi

Abissnet Sh.a. kërkon një Menaxher Komunikimi të kualifikuar për të bashkëpunuar në ekipin tonë të marketingut. Menaxheri i Komunikimit është përgjegjës për menaxhimin e të gjitha komunikimeve të brendshme dhe të jashtme të kompanisë, duke u siguruar që mesazhet e saj të jenë të qëndrueshme dhe tërheqëse. Ky rol përfshin mbikëqyrjen e përpjekjeve të kompanisë për marrëdhëniet me publikun, brand communication dhe ndërveprimet me mediat.


Detyrat

 • Menaxheri i Komunikimit përdor mjete të inteligjencës artificiale gjeneruese si ChatGPT për të përmirësuar krijimin e përmbajtjes, për të përmirësuar proceset e komunikimit dhe për të rritur produktivitetin e përgjithshëm;
 • Planifikimi Strategjik i Komunikimit: Zhvillon dhe zbaton një strategji të integruar komunikimi që përfshin marrëdhëniet me publikun, marrëdhëniet me mediat dhe menaxhimin e krizave;
 • Brand messaging: Siguron që të gjitha komunikimet e jashtme dhe të brendshme t'i përmbahen brand-it, duke përforcuar pozicionin e kompanisë në treg;
 • Marrëdhëniet me mediat: Menaxhon marrëdhëniet me mediat, koordinon njoftimet për shtyp dhe vepron si zëdhënës i kompanisë kur është e nevojshme;
 • Zhvillimi i përmbajtjes: Mbikëqyr krijimin e përmbajtjes për njoftimet për shtyp, të faqes në internet dhe mediat sociale;
 • Komunikimet e brendshme: Zhvillon strategji për të përmirësuar kuptueshmërinë dhe angazhimin e punonjësve me qëllimet dhe iniciativat e kompanisë;
 • Menaxhimi i eventeve: meanxhon dhe koordinon ngjarjet publike dhe private të kompanisë;
 • Kompania shet: përfshihet në shitje direkte për të realizuar një deri në dy shitje në muaj duke shfrytëzuar njohjet dhe kanalet personale të komunikimit;
 • Gjenerimi i automatizuar i përmbajtjes: Përdor mjetet e IA si ChatGPT për të ndihmuar gjenerimin e shpejtë të përmbajtjes së qëndrueshme dhe tërheqëse për nevoja të ndryshme komunikimi, duke përfshirë njoftimet për shtyp, FAQs dhe postime në mediat sociale

Kualifikimet

 • Preferohet te kete diplome ne, menaxhim,  gazetari, mediat digjitale, ose fusha të ngjashme.
 • Përvojë pune në fushën e komunikimit, siç janë punë në agjenci të komunikimeve, departamentet e komunikimit të organizatave, ose mediat.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, si në shkrim, bisedim, prezantim, dhe përdorim të teknologjisë së komunikimit.
 • Aftësi të shkëlqyera organizative dhe menaxheriale, duke përfshirë aftësi të menaxhimit të kohës, të burimeve, dhe të projekteve.
 • Aftësi në hartimin dhe zbatimin e strategjive të komunikimit për të përmbushur qëllimet e organizatës.
 • Aftësi të punës në ekip dhe bashkëpunim me departamentet e tjera për të siguruar një qasje të koordinuar në komunikim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit janë të ftuar të dërgojnë CV-në e tyre dhe portfolio-n në adresën e emailit me subjekt "Menaxher Komunikimi" në [email protected], deri më datën 16 qershor 2024.

Shënime: Më shumë informacion për Abissnet mund të gjeni në: https://abissnet.al/.

Kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë. Të dhënat e aplikantëve do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qellime rekrutimi, në përputhje me legjislacionin në fuqi për mbrojtjen e të dhënave personale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.abissnet.al


Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja në kohe reale dhe me fjalen e fundit të teknologjisë.

Misioni
Mundësimi i individëve dhe bizneseve, të përmbushin nevojat e tyre në komunikim, me përkushtimin maksimal ndaj tyre, nëpërmjet shfrytëzimit të shërbimeve dhe infrastrukturës cilësore të rrjetit që ne ndërtojmë dhe mbajmë në funksionim, duke bërë biznesin e frytshëm për punonjësit tanë dhe aksionerët e shoqërisë.


INFORMACIONE KONTAKTI