Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91089

Agjent Shitje D2D

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Kërkohet Agjent  Shitjesh nga Dera në Derë! 

A je gati të dalësh jashtë dhe të bësh magji?

Ne jemi në kërkim të një personi energjik, miqësor dhe me iniciativë për t'u bashkuar me ekipin tonë si Agjent Shitjesh nga Dera në Derë! Nëse të pëlqen të takosh njerëz të rinj, të shijosh natyrën e hapur (qoftë në shi apo diell), dhe ke aftësinë të kthesh një "jo faleminderit" në një "trego më shumë", ne të duam në skuadrën tonë!

Çfarë të ofrojmë? ????

 • Fleksibilitet që s'mund ta imagjinosh! Përshtate orarin tënd si të duash.
 • Fitime që përputhen me përpjekjet e tua - komisioni pa kufi do të thotë që mundësitë janë të pakufizuara!
 • Argëtim - kush tha se puna s'mund të jetë e këndshme? Tek ne, është pjesë e paketës.
 • Trajnime që të pajisin me të gjitha mjetet që të duhen për të arritur sukses - nuk është e nevojshme përvoja, vetëm vetja jote magjepsëse.
 • Ekip Mbështetës - bashkohu me një grup individësh pozitivë dhe me mendje të hapur që të gjithë mbështesin suksesin tënd.

Detyrat

Misioni Yt, Nëse Vendos ta Pranosh:

 • Angazho dhe Energjizo: Do të jesh fytyra e markës sonë, duke sjellë produktet dhe shërbimet tona në jetë, drejtpërdrejt në pragun e njerëzve.
 • Dëgjo dhe Mëso: Zbulon nevojat e klientëve të mundshëm dhe përshtat qasjen tënde për t'i përmbushur ato.
 • Mbyll Marrëveshjen: Përdor fuqitë tënde bindëse për të mirën, duke kthyer perspektivat në klientë të kënaqur.
 • Reagime dhe Argëtim: Ndaj përvojat e tua me ekipin - çfarë funksionon, çfarë jo, dhe si mund të bëjmë të gjithë më mirë (gjithmonë duke u argëtuar).

Kualifikimet

A Je Ylli Ynë i Ardhshëm i Shitjeve?

 • Je i guximshëm, i sigurt në vetvete dhe s'e ke problem të dëgjosh "jo".
 • Ke një natyrë optimiste që bën që të tjerët të të vënë re.
 • Kërkosh më shumë se vetëm një punë - dëshiron të bësh ndryshim.
 • Je një nismëtar që adhuron idenë e rritjes personale dhe potencialit për të fituar.
 • Beson se puna duhet të jetë vendi ku ndodh argëtimi!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Gati të hapësh dyert e aventurës tënde të re? Ndërmerr hapin!
Na dërgo CV-në tënde dhe pak rreth arsyes përse mendon se je profili i duhur për ekipin tonë
Të interesuarit mund të dërgojnë CV-të në adresën: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Our Way Sells

Our Way Sells (OWS) është kompani këshillimi, trajnimi praktik dhe rekrutimi për funksionet e shitjes dhe menaxhimit. E themeluar nga anëtarë me përvojë te gjerë në shitje dhe menaxhim të lartë në Shqipëri, ajo synon të ndihmojë kompani të vogla dhe të mesme të strukturojnë, trajnojnë dhe përshkallzojnë më lehtë ekipet e shitjes. Për t'ju gjendur sa më afër klientëve të saj OWS ndihmon edhe me rekrutim profilesh të ndryshme si specialistë, agjentë dhe mënaxherësh të mesëm dhe drejtuesish të lartë. Fokusi ynë është këshillimi, trajnimi dhe rekrutimi për klientë në industri të ndryshme midis te tjerash banka, telekomunikacion, informatikë, distribucion, farmaceutikë, retail dhe ndërtim

OWS është gjithnjë e hapur të ndihmojë jo vetëm klientët e saj por edhe individ të ndryshëm që besojnë se profili i tyre mund të përshtatet më mirë në industritë e lartpërmendura dhe duan një konsultë me ne. Ju mirëpresim të na kontaktoni!


INFORMACIONE KONTAKTI