Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91088

Operator Telefonik për Shitje (Telesales)

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-07-2024

---

---


Përshkrimi

Po kërkojmë Operator Telefonik për Shitje (Outbound/Inbound) për të bashkëpunuar me ekipin tonë te Telesales. Kandidati ideal do të jetë përgjegjës për ruajtjen e marrëdhënieve ekzistuese me klientët dhe gjithashtu do të ndihmojë në rritjen e shitjeve të produkteve. Nëse keni aftësi të shkëlqyera komunikimi, pasion për shitjet, dhe njohuri të mira për produktet e telefonisë mobile dhe internetit etj, ju inkurajojmë të aplikoni.


Detyrat

 • Realizimi i thirrjeve aktive te klientët ekzistues dhe potencial për të promovuar produktet;
 • Ndërtimi dhe mirëmbajtja e marrëdhënieve të qëndrueshme me klientët duke ofruar shërbim të shumë te mirë për klientët dhe duke adresuar pyetjet dhe shqetësimet e tyre;
 • Identifikimi i nevojave të klientit dhe rekomandimi i produkteve dhe shërbimeve të përshtatshme për t'i përmbushur ato nevoja;
 • Përdorimi i teknikave dhe strategjive të shitjes për arritjen e objektivave dhe për të bërë shitjet;
 • Bashkëpunoni me anëtarët e ekipit dhe departamentet e tjera për të siguruar kënaqësinë e klientit dhe për të arritur objektivat e shitjes.

Kualifikimet

 • Përvojë e mëparshme në shitjet aktive ose në telemarketing, perben epërsi;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, me aftësinë për të ndërtuar marrëdhënie me klientët përmes telefonit;
 • Aftësi të forta negocimi dhe bindëse;
 • Aftësi për të punuar në një mjedis me ritme të shpejta dhe për tu përshtatur me prioritete të ndryshme;
 • Përvojë në përdorimin e softuerëve dhe CRM apo dhe mjeteve të shitjes, të tjera relevante;
 • Njohuri për produktet dhe shërbimet e telekomunikacionit dhe internetit perbën epërsi;
 • Diploma e shkollës së mesme/larte ose ekuivalente.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Bashkohuni me ekipin tonë dhe bëhuni pjesë e një kompanie dinamike dhe inovative, të angazhuar për të ofruar produkte të avancuara dhe shërbim të jashtëzakonshëm për klientët tanë.

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-të në adresën: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Our Way Sells

Our Way Sells (OWS) është kompani këshillimi, trajnimi praktik dhe rekrutimi për funksionet e shitjes dhe menaxhimit. E themeluar nga anëtarë me përvojë te gjerë në shitje dhe menaxhim të lartë në Shqipëri, ajo synon të ndihmojë kompani të vogla dhe të mesme të strukturojnë, trajnojnë dhe përshkallzojnë më lehtë ekipet e shitjes. Për t'ju gjendur sa më afër klientëve të saj OWS ndihmon edhe me rekrutim profilesh të ndryshme si specialistë, agjentë dhe mënaxherësh të mesëm dhe drejtuesish të lartë. Fokusi ynë është këshillimi, trajnimi dhe rekrutimi për klientë në industri të ndryshme midis te tjerash banka, telekomunikacion, informatikë, distribucion, farmaceutikë, retail dhe ndërtim

OWS është gjithnjë e hapur të ndihmojë jo vetëm klientët e saj por edhe individ të ndryshëm që besojnë se profili i tyre mund të përshtatet më mirë në industritë e lartpërmendura dhe duan një konsultë me ne. Ju mirëpresim të na kontaktoni!


INFORMACIONE KONTAKTI