Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91077

Shitese

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shitës

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Berlintexx lider ne shitjet e rrobave te perdorura dhe te reja me 7 filale te zgjeruar ne Tirane prej vitesh ne treg duke perfshire nje game te gjere produktesh textile per grup mosha te ndryshme. Ne kuader te hapjes se filialit te ri eshte ne kerkim te nje stafi te ri.

Aftesite dhe kualifikimet:

  • Arsimi i mesem.
  • Njohuri te pergjithshme kompjuteri.
  • Aftesi analitike dhe aftesi per zgjidhjen e problemeve 
  • E komunikueshme dhe negociuese me stafin.
  • Gjuha turke perben avantazh.

Kushtet e punes:

  • Trajnime sipas nevojave.
  • Orari i punes me turne te alternuara ( 7 ore pune + 1 ore pushim dreke).
  • 1 dite pushime ne jave.

Te interesuar ato te dergojne cv ne adresen e emailit: [email protected] ose te kontaktojne ne nr e tel: +355 67 700 0796


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Mode West Shpk

Mode West Shpk