Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91048

Recepsionist/e Gjiri i Lalzit

Durres, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

---


Përshkrimi

Hireus hap vende të lira pune për një nga klientët tanë prestigjioz në industrinë e hotelerisë!
Bëhu pjesë e një udhëtimi të jashtëzakonshëm!
Bashkohuni me familjen e madhe të një hoteli me 5 yje dhe mos e humbisni këtë mundësi fantastike për të rritur karrierën tuaj në industrinë e mikpritjes!

Recepsionist/e!


Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Menaxhon dhe organizon telefonatat dhe rezervimet;
 • Përshëndet dhe mirëpret klientët;
 • I prezanton klientëve kamerierin që do u shërbejë;
 • Menaxhon listën e pritjes dhe informon klientët për kohën e pritjes;
 • Aftësi për të punuar me shpejtësi dhe efikasitet në një ambient të ngarkuar.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Përvojë e mëparshme pune;
 • Aftësi të mira komunikimi;
 • Aftësi për të punuar me shpejtësi dhe efikasitet në një ambient të ngarkuar;
 • Fleksibilitet për të punuar në punën me turne;
 • Vëmendje ndaj detajeve;
 • Njohuri të mira të gjuhës Angleze dhe çdo gjuhë tjetër e huaj përbën avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë:

 • Mundësi të punoni në një resort të mirënjohur në bregdet;
 • Ambjent të këndshëm pune dhe ekip bashkëpunues;
 • Pagë konkurruese dhe bonuse në bazë të performances;

Për më shumë detaje mbi pozicionin vakant dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose na kontaktoni në numrin tel: 0697010787


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HIREUS

Hireus shpk