Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91047

Kamarier/e Restoranti

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kamarier

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-07-2024

---

2


Përshkrimi

HIREUS ofron pozicion pune si Kamarier/e Restoranti.

Kandidati preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në këtë pozicion. Nëse je i sjellshëm dhe aftë për të komunikuar porosi të sakta me stafin e kuzhinës, kjo është puna e duhur për ty!


Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Mirëpret dhe shoqëron klientët në tavolinat e tyre;
 • Kordinon në kohë porositë në bashkëpunim me ekipin e kuzhinës;
 • Prezanton menunë dhe sugjeron ato tek klientët;
 • Kujdeset për tavolinat në ngarkim;
 • I vëmendshëm ndaj detajeve;
 • Aftësi të shkëlqyera prezantuese;
 • Aftësi të mira komunikimi dhe shërbimi ndaj klientit;

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Eksperiencë pune e dëshmuar si Kamarier/e në restorant;
 • Nivel i lartë organizimi dhe vëmendje ndaj detajeve;
 • Përshtatja me stile të ndryshme shërbimi;
 • Fleksibilitet për të punuar me turne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë:

 • Mundësi të punoni në një restorant të mirënjohur ne Tiranë;
 • Ambjent të këndshëm pune dhe ekip bashkëpunues;

Për më shumë detaje mbi pozicionin vakant dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose na kontaktoni në numrin tel: 0697010787


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HIREUS

Hireus shpk